Registreerumine

REGISTREERIMISTÄHTAJAD

Spotlight Challenge Spring Special 2023
1. veebruar – 
registreerimine

Tantsufestival Kuldne Karikas 2023 eelvoorud
2.-15. veebruar – tantsude registreerimine
22. veebruar – Tartu eelvooru tantsijate koosseisude registreerimise tähtaeg
15. märts – Pärnu eelvooru tantsijate koosseisude registreerimise tähtaeg
22. märts – Tallinna ja Viimsi eelvoorude tantsijate koosseisude registreerimise tähtaeg

REGISTREERIMISE JUHIS

  1. Saatke kiri meiliaadressile registreerimine[ät]kuldnekarikas.ee sooviga registreeruda ning lisage juurde oma tantsustuudio (eelvoorude puhul ka millisest eelvoorust soovite osa võtta).
  2. Teie emailile tuleb kiri lingiga, kust leiate registreerimislehe. Seda lehte saate registreerimisperioodi vältel ise pidevalt muuta. Registreerimislehte ei pea alla laadima. Seda täitke otse internetibrauseris. PS! Kontrollige kindlasti ka rämpspostkasti, sest vahest võivad meie kirjad sinna sattuda.
  3. Automaatselt suletakse kõik nimekirjad registreerimistähtaja viimasel päeval kell 22:00.
  4. Teie meilile tuleb arve ning registreerimisleht läheb lukku, st muudatusi enam teha ei saa.

PS! Registreerimine toimub tantsustuudio kaudu. Kui tantsija soovib võistelda, kuid ei ole seotud ühegi tantsustuudioga, siis sellest meilis teada anda.

PPS! Kõikide soolode ja duode registreerijad ühest tantsustuudiost pannakse kokku ning arve väljastatakse vastavale tantsustuudiole registreerimistähtaja viimasel päeval või varem tantsustuudio soovil. Tantsustuudiol on võimalik vaadata registreerijate nimekirja registreerimislehelt.

Registreerides tantsufestivalile Kuldne Karikas ja/või erivõistlusele Spotlight Challenge, olete nõustunud reglemendiga, mis on toodud Kuldse Karika koduleheküljel.