Registreerumine

REGISTREERIMISTÄHTAJAD

Spotlight Challenge ja Aasta Tantsuauhinnad 2022
19.-30. september – 
registreerimine (k.a videoeelvoorude lingid)
10. oktoober – grupitantsude koosseisude kinnitamise tähtaeg

REGISTREERIMISE JUHIS

  1. Saatke kiri meiliaadressile registreerimine[ät]kuldnekarikas.ee sooviga registreeruda ning lisage juurde oma tantsustuudio (eelvoorude puhul ka millisest eelvoorust soovite osa võtta).
  2. Teie emailile tuleb kiri lingiga, kust leiate registreerimislehe. Seda lehte saate registreerimisperioodi vältel ise pidevalt muuta. Registreerimislehte ei pea alla laadima. Seda täitke otse internetibrauseris. PS! Kontrollige kindlasti ka rämpspostkasti, sest vahest võivad meie kirjad sinna sattuda.
  3. Automaatselt suletakse kõik nimekirjad registreerimistähtaja viimasel päeval kell 22:00.
  4. Teie meilile tuleb arve ning registreerimisleht läheb lukku, st muudatusi enam teha ei saa.

PS! Registreerimine toimub tantsustuudio kaudu. Kui tantsija soovib võistelda, kuid ei ole seotud ühegi tantsustuudioga, siis sellest meilis teada anda.
PPS!Kõikide soolode ja duode registreerijad ühest tantsustuudiost pannakse kokku ning arve väljastatakse vastavale tantsustuudiole registreerimistähtaja viimasel päeval või varem tantsustuudio soovil. Tantsustuudiol on võimalik vaadata registreerijate nimekirja registreerimislehelt.

Registreerides tantsufestivalile Kuldne Karikas ja/või erivõistlusele Spotlight Challenge, olete nõustunud reglemendiga, mis on toodud Kuldse Karika koduleheküljel.