Kuldse Karika workshop!

Tantsufestival Kuldne Karikas kutsub treenereid ja tantsuõpetajaid 2. juunil põnevatele workshopidele!

Koolituspäev koosneb tervelt neljast osast.

Lätist pärit koreograaf Denis Dumakov viib läbi emotsionaalse street-jazz tantsutunni.

Sellele järgneb hariv loeng teemal tantsijate tüüpvigastused ning nendest hoidumine ja ennetamine.

Pärast pausi õpetab Catherine Cameron (USA) hüpete ning pöörete tehnikat ning step by step harjutusi, mis on vajalikud raskemate elementide sooritamiseks

Päeva lõpetab Liisa London, kes tutvustab veel Eestis vähentuntud tänavatantsustiili electro-dance, mida õpetab läbi enda loodud koreograafia.

Registreeri ennast kohe, sest kohtade arv on piiratud!

Registreerumiseks saada meil aadressil tantsufestival@shate.ee

Terve koolituspäeva hind on 15€, üksikute workshopide eest ei saa eraldi maksta. Tasumine kohapeal sularahas.

Tantsuklubidele, kes osalevad Tantsufestivalil Kuldne Karikas, on grupist 2 treeneri osavõtt workshopil TASUTA!

Ajakava:

12.00-13.30 Denis Dumakov – Street-Jazz

13.45-14.45 Loeng – tantsijate tüüpilised vigastused

LÕUNAPAUS

16.00- 17.15 Catherine Cameron – Jumps & Turns

17.30- 18.45 Liisa London – Electro-Dance

Toimumiskoht:
Shaté Tantsukool
Filosoofi 3, Tartu

Lähemalt treeneritest

Denis Dumakov alustas 11 aastat tagasi breiktantsuga. Pärast 7 aastat sellega tegelemist otsustas ta end täiendada ning alustas salsa tundide, kontaktimprovisatsiooni ning hiljem ka kaasaegse tantsuga. Samuti on ta õppinud klassikalist balletti.

Viimase kuue aastaga on Denisist saanud tuntud Läti koreograaf, kes loob showsid erinevatele artistidele, muusikalidele ning televisioonile. Praegu töötab ta projektiga, milles tema erinevad stiilid sulanduvad kummaliseks aga pööraseks showks.

Catherine Cameron on USA-st pärit treener, kes on tegelenud tantsimisega 18 aastat. Selle aja jooksul on omandanud kogemusi üle 20 tantsustiilis. Erilise tähelepanuga on ta pühendunud balletile, muusikali teatrile, jazz- ja lüürilisele tantsule.

Oma koduriigis on neiu osalenud reklaamides, etendustel ja filmis ning võitnud mitmeid auhindu nii oma kodulinnas kui ka Lõuna-USA-s.

Liisa London on tegelenud 9 aastat võimlemisega ning 8 aastat erinevate showtantsudega. Samuti õppis ta TÜ Viljandi Kultuuri Akadeemias tantsukunsti erialal. Kolmandal kursusel viis Liisa tee electro-dance’ini ning juba aasta hiljem õppis ta seda Pariisis stiili loojatega profesionaalsel tasemel.

Sel kevadel osales Liisa loodud Dancecall tantsukool ka electro maailmameistri võistlustel World Vertifight 2012.

Electro-dance on tänava- ja klubitantsu stiil, mida tantsitakse elektromuusikasse või dubstepi. Põhirõhk liikumises on kätel – käte tehnika nõuab kiirust ja täpsust. Kehas võib märgata funky laadset võnkumist ja jalad on kombineeritud break-dance ja house põhisammudest.

Liisa mõtted laupäevast: „Workshopi motiveerib mind andma mõte, et electro võiks nüüd areneda üle Eesti tantsitavaks tänavatantsustiiliks, et rikastada stiilide valikut, mida noortele edasi anname. Electro meeldib ja sobib ka väga hästi poistele.”