Kuldne Karikas esitleb: AASTA TANTSUAUHINNAD

Kuldse Karika tiim soovib teid kõigepealt tänada kannatlikkuse eest ning tunnustada, et selles keerulises olukorras jätkate te kõik pingutusi, et pakkuda lastele ja noortele endiselt võimalusi tantsust rõõmu tunda. 

Tantsufestival Kuldne Karikas on pikalt kaalunud, kuidas meie saaks omalt poolt kaasa aidata, et hoolimata äralõigatud kevadest saaks iga sellel hooajal valminud tants lavalaudadel jõuda  maksimaalselt nauditava esituseni ja midagi ei jääks kripeldama. 

Jagame teiega Tantsufestivali Kuldne Karikas 11. hooaja edasisi plaane:

Kuna kevadised ja suvised sündmused on kõik veel küsimärgi all, otsustasime pakkuda võimaluse oma loomingut näitama ja tantsurõõmu jagama tulla sügisel, oktoobri lõpus. Erilised ajad loovad võimalusi erilisteks ja teistmoodi lahendusteks, nii et tavapäraste eelvoorude ja finaali asemel üllatame teid seekord natuke uutmoodi formaadiga. See on ikka vana hea Kuldne Karikas, aga veidike uues kastmes 😉

24. ja 25. oktoober võiksid olla täpselt need kuupäevad, kus on saadud juba eelmisel hooajal õpitud tantsud taas meelde tuletada (boonuseks on vahetult enne veel vaheajanädal, kus saab soovi korral teha lisatrenne) 

Niisiis ootamegi kõiki 24.-25. oktoobril 2020 Tartusse Eesti Rahva Muuseumisse ehk ERMi! 

Esimesel päeval, 24. oktoobril toimub talentidest tulvil Spotlight Challenge oma tuntud headuses ning esinevad ka mudilaste vanuseastme tantsijad. 
Teisel päeval, 25. oktoobril aga kostitame teid mitte tavapärase KK finaaliga, vaid tunnustussündmusega Kuldne Karikas esitleb: AASTA TANTSUAUHINNAD

Spotlight Challenge!
Juba tuttav formaat, kus astuvad lavale erinevate stiilide soolo-, duo- ja trioetteasted ning seekord ka mudilaste grupitantsud. Laste, noorte ja täiskasvanute arvestuses toimub Spotlight nagu te olete harjunud: võimalus on osaleda nii performance kui ka improvisatsiooni kategooriates, hinnatakse musikaalsust, tehnilist taset, stiilitunnetust jne. Mudilaste tantse aga pingeritta ei panda – nende jaoks leiavad kohtunikud teised magusad tunnustusviisid ning suurim auhind on tantsurõõm 😊   

Kuldne Karikas esitleb: AASTA TANTSUAUHINNAD!
Esmakordselt pärast 11. Kuldse Karika tantsuhooaega ei anta finaalihõngulisel sündmusel välja mitte stiilide kaupa võitjaid, vaid jagatakse hoopis erinevaid tiitleid nagu parim lavastus, parim sünergia, parim tantsutehniline sooritus jne. Täpsustused auhinnakategooriate osas jõuavad juba peagi teieni reglemendis. 

Kõiki tiitleid jagatakse välja kolmes vanuseklassis: 
1) lapsed (7-11a),
2) noored (12-15a) ja 
3) täiskasvanud (16+). 

Mudilaste tantsud on oodatud päev varem Spotlight Challenge-le. 

Igas auhinnakategoorias kuulutatakse välja mitu nominatsiooni ning võimalikult laia kohtunikepaneeli tulemused kokku annavadki iga tiitli võitja. 

Kõige tähtsam on, et 2019-2020 hooaja parimad tantsud jõuaksid ikkagi oma täies hiilguses lavale ning saaksid vääriliselt tunnustatud. Ja tantsijad saaks nautida taas koos olemise rõõmu.  

Eriolukorra tingimustes on grupitantsudele videoeelvoor – videolink 2019-2020 hooajal valminud tantsust tuleb esitada hiljemalt 24. septembriks registreerimislehele. Ja kui peaks olema võimalik juba suvel koos oma grupikaaslastega tantsida ja midagi uut luua või olete nii võimekad, et septembri jooksul uue koreograafiaga välja tulete – miks mitte! 😊 NB! Video võib olla filmitud nii trennis, vabas õhus kui pärit mõnelt eelmiselt esinemiselt. Ainus reegel on, et video peab olema filmitud eest ühe võttena (monteerimata). 

Registreerimine mõlemale üritusele toimub 1. septembrist kuni 24. septembrini. Videoeelvooru tulemused kuulutame välja 1. oktoobril. 

Täpsemat infot ürituste kohta saab lugeda suve lõpus Kuldse Karika koduleheküljelt. 

See on suurepärane võimalus üllatada nii ennast kui teisi, tunnustada üksteist, oma tantsuõpetajat  ning tähistada oma piiritut tantsuarmastust. Selle keerulise kevade üleelamine on väärt meie oma pisikesi kuldseid mehikesi! 😉

PS! Senised väljastatud arved ärajäänud Tartu, Tallinna ja Võru eelvooru osas on tühistatud. Kes jõudsid tasuda eelvooru eest, mida ei toimunud, võtame teiega ühendust ning teeme tagasikande. Oktoobri sündmustele tuleb eraldi registreerimine ja eraldi osalustasu. 

Kohtumiseni 24.-25. oktoobril Tartus!