Video eelvooru edasipääsejad 2017

Tantsuteater Focus Aleyna Söyler ja Melisa Söyler Ta ära lendas, aga lubas tagasi tulla Lapsed Jazz Duo
DanceAct Tantsustuudio ja Shaté Tantsukool Lisandra Leemets ja Liis Marii Koot Diamonds are the girl’s best friends Noored I Jazz Duo
Shaté Tantsukool Laura Puistaja ja Nataly Ivanov Fantasy against reality Noored I Jazz Duo
Error Tantsukool Vanessa Tamm ja Mirlen Liiv Ma ütlesin… Noored I Jazz Duo
Carolina Tantsustuudio Aleksandra Kantola ja Matilda Kaare Muumia Noored I Jazz Duo
Tantsuteater Polly Nadežda Ivanova ja Jekaterina Nelidova Sõprus esimesest silmapilgust Noored I Jazz Duo
Shaté Tantsukool Elisabeth Ilves ja Marie Liset Tauts X-files Noored I Jazz Duo
Free Flow Studio Ruta Kuzminaite ja Gabija Grete Kuzminaite identical difference Noored II Jazz Duo
Tantsustuudio Step Up Alina Larikova ja Jana Artjuhh Naiste sõprus Noored II Jazz Duo
Võru Tantsukooli tantsutrupp Variatsioonid Hanna Lisette Helekivi ja Siim Koppel Say Something Noored II Jazz Duo 
Tantsustuudio Step Up Alina Larikova ja Leonid Zavalin Impossible Täiskasvanud Jazz Duo
S-Stuudio Mirell Šmidt ja Elis-Gertrud Laansoo Maasikale Täiskasvanud Jazz Duo
Shaté Tantsukool Kristel Mägi Kaunis koletis Lapsed Jazz Soolo
Studio Happy Dancers Lyneth Hirvela Lara Croft Lapsed Jazz Soolo
Rapla Tantsustuudio Gerli Ogga Olen juba suur tüdruk! Lapsed Jazz Soolo
Tantsuteater Polly Arina Markelova Siis, kui hing laulab… Lapsed Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Melanie Sulp Üksilduse ahelais Lapsed Jazz Soolo
Carolina Tantsustuudio Lisandra Melikov Vaiana Lapsed Jazz Soolo
Carolina Tantsustuudio Matilda Kaare Assassians creed Noored I Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Nataly Ivanov Audrey Hepburn Noored I Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Sandra Laur Ingli puudutus Noored I Jazz Soolo
Tantsuteater Polly Anna-Maria Tšižik No me voy sin bailar Noored I Jazz Soolo
Studio Happy Dancers Grete-Lisette Gulbis Places to go Noored I Jazz Soolo
DanceAct Tantsustuudio Liis Marii Koot Roxy Noored I Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Karoli Arujõe Surf on popp! Noored I Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Lisete Lõokene The Legend of Ninja Noored I Jazz Soolo
Studio Happy Dancers Anna Vikkisk The Serpentines twist Noored I Jazz Soolo
TTÜ Tantsutüdrukud Anna-Mai Allikmäe Glory to the lord Noored II Jazz Soolo
DanceAct Tantsustuudio Greta Lis Pung Kaotatud mälestused Noored II Jazz Soolo
ETA Tantsukool Hanna Gerta Alamets le temps de l’amour Noored II Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Stella Starkopf Lost to Nightfall Noored II Jazz Soolo
Error Tantsukool Marta Kadai Öö vari Noored II Jazz Soolo
DanceAct Tantsustuudio Alexandra Katariina Org Unsteady Noored II Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Mariel Olkonen Where the Magic Happens Noored II Jazz Soolo
Error Tantsukool Brigitte Karelsohn Fight or flight Täiskasvanud Jazz Soolo
TTÜ Tantsutüdrukud Keit Arleen Kalle Hinga Täiskasvanud Jazz Soolo
Shaté Tantsukool Meril Mirjam Oras Oksüdatsioon Täiskasvanud Jazz Soolo
Tantsugeen Anna Tamośjunaite ja Mia Sinella Mitt Siis kui nukkudel on uneaeg… Lapsed Street Duo
Carolina Tantsustuudio Aleksandra Kantola ja Matilda Kaare Ahvide planeet Noored I Street Duo
WAF Dance  Markus Monak ja Mark Monak orange Noored II Street Duo
ETA Tantsukool Janette Norkko ja Karmen Teesi Pregel Udgá údga Täiskasvanud Street Duo
Shaté Tantsukool Andre Ares Metsoja Tulevikusähvatus Lapsed Street Soolo
Carolina Tantsustuudio Diana Marlen Rüütelmaa Kalamees Noored I Street Soolo
WAF Dance  Tõnis Tomson  Pasunapoiss Noored I Street Soolo
WAF Dance  Markus Monak junglex Noored II Street Soolo