Spotlight Challenge 2017

Otse Kuldse Karika finaali on kutsutud performance kavad, mille keskmine punktiskoor ühelt kohtunikult on vähemalt 8p.
50p max – 40p+
40p max – 32p+
30p max – 24p+

 

Spotlight Challenge 2017 tulemused:

 

nr nimi tantsustuudio kategooria koht
TÄNAVATANTS_soolo
T täiskasvanud ja noored II naised – 25 osalejat
115 Kristi Veskimäe Dancecall Tänav_täiskasvanud ja noored II N 1
109 Carolyn Veensalu Dreamstudio Tänav_täiskasvanud ja noored II N 2
117 Laura Pakasaar Dancecall Tänav_täiskasvanud ja noored II N 3
122 Mona Mia Lember Dreamstudio Tänav_täiskasvanud ja noored II N 4
118 Lizette Sibul Shaté Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II N 5
101 Agnes Arumetsa Shaté Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II N 6-9
105 Anna Zobel Tähtvere Tantsukeskus Tänav_täiskasvanud ja noored II N 6-9
106 Annabel Piirma DanceAct Tantsustuudio Tänav_täiskasvanud ja noored II N 6-9
119 Marta Kadai Error Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II N 6-9
104 Angela Absalon Studio Happy Dancers Tänav_täiskasvanud ja noored II N 10-11
114 Kirke Vöörmann Carolina Tantsustuudio Tänav_täiskasvanud ja noored II N 10-11
112 Diana Penkova Friends Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II N 12-13
116 Kristina Tideman Tähtvere Tantsukeskus Tänav_täiskasvanud ja noored II N 12-13
110 Daria Raushkina Friends Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II N 14
T täiskasvanud ja noored II mehed – 6 osalejat
128 Markus Monak Tantsukool WAF Dance Tänav_täiskasvanud ja noored II M 1
130 Bertram Sargla Tähtvere Tantsukeskus Tänav_täiskasvanud ja noored II M 2
126 Remii Hansen Shaté Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II M 3
129 Richard Klamp Error Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II M 4-5
131 Mihkel Karus Error Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II M 4-5
127 Genneth Grünthal Error Tantsukool Tänav_täiskasvanud ja noored II M 6
T noored I, tüdrukud – 40 osalejat
144 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool Tänav_noored I T 1
137 Diana Marlen Rüütelmaa Carolina Tantsustuudio Tänav_noored I T 2
155 Liisa Kangur Shaté Tantsukool Tänav_noored I T 3
161 Merlin Nõmm Carolina Tantsustuudio Tänav_noored I T 4
147 Ivree Võlmets Studio Happy Dancers Tänav_noored I T 5
132 Aleksandra Kantola Carolina Tantsustuudio Tänav_noored I T 6
164 Mirlen Liiv Error Tantsukool Tänav_noored I T 7
165 Nora Katreen Harik Carolina Tantsustuudio Tänav_noored I T 8-9
171 Viktoria Malinen Friends Tantsukool Tänav_noored I T 8-9
T noored I, poisid – 7 osalejat
178 Hans Mathias Arusaar Carolina Tantsustuudio Tänav_noored I P 1
177 Artur Lember Error Tantsukool Tänav_noored I P 2
173 Markus Niilus Shaté Tantsukool Tänav_noored I P 3
176 Andre Aadamsoo Tantsukool WAF Dance Tänav_noored I P 4
175 Patrick Tag Djakov Free Flow Studio Tänav_noored I P 5
172 Ekke Pärtel Tiirmaa Error Tantsukool Tänav_noored I P 6
174 Jakob Vares Error Tantsukool Tänav_noored I P 7
T lapsed, tüdrukud – 25 osalejat
202 Adele Ehasalu Carolina Tantsustuudio Tänav_lapsed T 1
191 Jenny Järvela Carolina Tantsustuudio Tänav_lapsed T 2
190 Katarina Mändma dotE Tantsu- ja Vabaajakeskus Tänav_lapsed T 3
180 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers Tänav_lapsed T 4
197 Carolin Nõgel Dancecall Tänav_lapsed T 5
187 Linda-Liisa Kamsakann dotE Tantsu- ja Vabaajakeskus Tänav_lapsed T 6
193 Heidi Murel Carolina Tantsustuudio Tänav_lapsed T 7
200 Anette Tõnne Carolina Tantsustuudio Tänav_lapsed T 8
T lapsed, poisid – 8 osalejat
207 Kermo Veskimäe Error Tantsukool Tänav_lapsed P 1
203 Tõnis Tomson Tantsukool WAF Dance Tänav_lapsed P 2
204 Robin Tauts Shaté Tantsukool Tänav_lapsed P 3
210 Alarik Paas Error Tantsukool Tänav_lapsed P 4
209 Andre Ares Metsoja Shaté Tantsukool Tänav_lapsed P 5
205 Richard Kiviselg Studio Happy Dancers Tänav_lapsed P 6
206 Mikk Lillmaa Error Tantsukool Tänav_lapsed P 7
208 Artjom Jaskevits Dancecall Tänav_lapsed P 8
TÄNAVATANTS_duo
TD täiskasvanud ja noored II – 10 paari
212 Triin Joon ja Kirke Vöörmann Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 1
215 Remii Hansen ja Markus Niilus Shaté Tantsukool Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 2
216 Marta Kadai ja Mirlen Liiv Error Tantsukool Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 3
213 Theressa Laumets ja Anna Zobel Tähtvere Tantsukeskus Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 4
219 Ivree Võlmets ja Angela Absalon Studio Happy Dancers Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 4
211 Kristi Veskimäe ja Laura Pakasaar Dancecall Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 6
217 Karmen Teesi Pregel ja Carolyn Veensalu Dreamstudio Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 7
220 Diana Penkova ja Uljana Mishanina Friends Tantsukool Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 8
221 Alina Kukuškina ja Jana Artjuhh Tantsustuudio Step Up Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 9
218 Julia Vorontsona ja Milana Kozõrev Friends Tantsukool Tänav Duo_täiskasvanud ja noored II 10
TD noored I – 11 paari
223 Merlin Nõmm ja Diana Marlen Rüütelmaa Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_Noored I 1
227 Emma Carmen Koit ja Lisette Meier dotE Tantsu- ja Vabaajakeskus Tänav Duo_Noored I 2
230 Linnea Jerkku ja Hannah Heinaste Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_Noored I 3
232 Steffi-Helena Eensalu ja Cristiana Bonita Piipuu Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_Noored I 4
224 Andre Aadamsoo ja Tõnis Tomson Tantsukool WAF Dance Tänav Duo_Noored I 5
226 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_Noored I 6
TD lapsed – 6 paari
233 Adele Ehasalu ja Jenny Järvela Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_lapsed 1
237 Linda-Liisa Kamsakann ja Katarina Mändma dotE Tantsu- ja Vabaajakeskus Tänav Duo_lapsed 2
234 Ingrid Hints ja Anette Tõnne Carolina Tantsustuudio Tänav Duo_lapsed 3
238 Ruta Agafonov ja Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers Tänav Duo_lapsed 4
235 Iti Talts ja Annika Absalon Studio Happy Dancers Tänav Duo_lapsed 5
236 Keiti- Lisett Reining ja Lisette Sikov Dancecall Tänav Duo_lapsed 6
SHOWTANTS_soolo
S täiskasvanud – 7 osalejat
301 Kätriin Viru Shaté Tantsukool Show_täiskasvanud 1
300 Agnes Koppel Shaté Tantsukool Show_täiskasvanud 2
302 Triin Soo KT Stuudio Show_täiskasvanud 3
304 Maria Priks - Show_täiskasvanud 4
305 Kadri Talmeister Ciara Tantsukool Show_täiskasvanud 5
303 Pilleriin Albri KT Stuudio Show_täiskasvanud 6-7
306 Helen Vilo KT Stuudio Show_täiskasvanud 6-7
S noored II – 12 osalejat
316 Marta Kadai Error Tantsukool Show_noored II 1
309 Angela Absalon Studio Happy Dancers Show_noored II 2
313 Gerly Alice Müür Rapla Tantsustuudio Show_noored II 3
315 Kirke Vöörmann Carolina Tantsustuudio Show_noored II 4
311 Chrete Keit Dikker Carolina Tantsustuudio Show_noored II 5
314 Jane Pärn Rapla Tantsustuudio Show_noored II 6-7
319 Triin Joon Carolina Tantsustuudio Show_noored II 6-7
312 Eva Maria Hanson SK Finess Show_noored II 8-9
317 Sarah Maasikmets Error Tantsukool Show_noored II 8-9
318 Sirli Staub KT Stuudio Show_noored II 10
308 Age Jürgenson Rapla Tantsustuudio Show_noored II 11
307 Grete Anete Karpov Shaté Tantsukool Show_noored II 12
S noored I – 29 osalejat
337 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool Show_noored I 1
340 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool Show_noored I 2
348 Aleksandra Kantola Carolina Tantsustuudio Show_noored I 3
335 Ivree Võlmets Studio Happy Dancers Show_noored I 4
327 Matilda Kaare Carolina Tantsustuudio Show_noored I 5-6
339 Evaliis Läll KT Stuudio Show_noored I 5-6
324 Regina Uustalo Tantsugeen Show_noored I 7
328 Martha Paas Shaté Tantsukool Show_noored I 8
322 Sandra Laur Shaté Tantsukool Show_noored I 9
338 Getter Pluss Rapla Tantsustuudio Show_noored I 10
S lapsed – 40 osalejat
365 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool Show_lapsed 1
361 Marie Liset Tauts Shaté Tantsukool Show_lapsed 2
388 Adele Ehasalu Carolina Tantsustuudio Show_lapsed 3
369 Jenny Järvela Carolina Tantsustuudio Show_lapsed 4
358 Mia Sinella Mitt Tantsugeen Show_lapsed 5-6
363 Liselle Kirsipuu Shaté Tantsukool Show_lapsed 5-6
360 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers Show_lapsed 7-8
377 Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio Show_lapsed 7-8
349 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers Show_lapsed 9-10
380 Annika Absalon Studio Happy Dancers Show_lapsed 9-10
354 Ruta Agafonov Studio Happy Dancers Show_lapsed 11
Mini Staar – 16 osalejat
415 Sandra Toome Carolina Tantsustuudio Mini Staar 1
402 Amia Vagur Shaté Tantsukool Mini Staar 2
417 Viktoria Sajenko Carolina Tantsustuudio Mini Staar 3
403 Anna-Liisa Reitsak Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
404 Anni Leppmaa Carolina Tantsustuudio Mini Staar eripreemia
405 Eleriin Sarapuu Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
406 Emily Kalda Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
407 Ketlin Arujõe Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
408 Liivia Järvela Carolina Tantsustuudio Mini Staar eripreemia
409 Mia-Theresa Vanatalu Tantsuklubi Koit Mini Staar eripreemia
410 Robin Tauts Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
411 Katrin Pikksööt Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
412 Säde Liis Tänav Carolina Tantsustuudio Mini Staar eripreemia
413 Amanda Kalda Shaté Tantsukool Mini Staar eripreemia
416 Uku Julius Pahtma Carolina Tantsustuudio Mini Staar eripreemia
418 Anna-Liisa Mätas Tantsukool MP-Dance Mini Staar eripreemia
SHOWTANTS_duo
SD täiskasvanud – 6 paari
393 Triin Joon ja Kirke Vöörmann Carolina Tantsustuudio Show Duo_täiskasvanud ja noored II 1
391 Victoria Ossipova ja Laureen Melikov Carolina Tantsustuudio Show Duo_täiskasvanud ja noored II 2
392 Karolina Lass ja Janne-Liis Otti KT Stuudio Show Duo_täiskasvanud ja noored II 3
390 Carmen Maria Nahkur ja Gerly Pärn KT Stuudio Show Duo_täiskasvanud ja noored II 4
389 Anna Maria Teras ja Triin Soo KT Stuudio Show Duo_täiskasvanud ja noored II 5
394 Kätlin Maavere ja Sirli Staub KT Stuudio Show Duo_täiskasvanud ja noored II 6
SD noored I ja lapsed – 7 paari
398 Linnea Jerkku ja Steffi-Helena Eensalu Carolina Tantsustuudio Show Duo_noored I ja lapsed 1
401 Diana Marlen Rüütelmaa ja Cristiana Bonita Piipuu Carolina Tantsustuudio Show Duo_noored I ja lapsed 2
396 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola Carolina Tantsustuudio Show Duo_noored I ja lapsed 3
399 Adele Ehasalu ja Greete Elise Kala Carolina Tantsustuudio Show Duo_noored I ja lapsed 4
395 Rebeca Kriisa ja Jenny Järvela Carolina Tantsustuudio Show Duo_noored I ja lapsed 5
400 Karmen Huberg ja Nora Katreen Harik Carolina Tantsustuudio Show Duo_noored I ja lapsed 6
397 Getter-Liis Kukk ja Liisa Nilson Shaté Tantsukool Show Duo_noored I ja lapsed 7
RHYTHMIC_soolo
R täiskasvanud ja noored II – 8 osalejat
501 Michelle Uelskaja Tähtvere Tantsukeskus Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 1
505 Angela Absalon Studio Happy Dancers Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 2
504 Getriin Riimand V.A.T Stuudio Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 3
507 Deborah Puusepp V.A.T Stuudio Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 4
506 Chrete Keit Dikker Carolina Tantsustuudio Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 5
508 Triin Kovalevski Studio Happy Dancers Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 6-7
502 Kirke Vöörmann Carolina Tantsustuudio Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 6-7
503 Astrid Linder Studio Happy Dancers Rhythmic_täiskasvanud ja noored II 8
R noored I – 31 osalejat
524 Iti -Mai Mätas Tantsukool MP-Dance Rhythmic_noored I 1
540 Aleksandra Kantola Carolina Tantsustuudio Rhythmic_noored I 2
534 Berit Rits Studio Happy Dancers Rhythmic_noored I 3
512 Saskia Hermlin VTK Keeris Rhythmic_noored I 4-6
514 Rebeca Kriisa Carolina Tantsustuudio Rhythmic_noored I 4-6
528 Gertrud Ruusmaa Studio Happy Dancers Rhythmic_noored I 4-6
535 Astrid Suvorov Studio Happy Dancers Rhythmic_noored I 7
519 Ksenia Moskalenko Studio Happy Dancers Rhythmic_noored I 8
R lapsed – 49 osalejat
571 Annika Absalon Studio Happy Dancers Rhythmic_lapsed 1
578 Adele Ehasalu Carolina Tantsustuudio Rhythmic_lapsed 2
558 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers Rhythmic_lapsed 3
590 Debby -Keira Sepp Tantsukool MP-Dance Rhythmic_lapsed 4
564 Lisandra Melikov Carolina Tantsustuudio Rhythmic_lapsed 5
561 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers Rhythmic_lapsed 6
RHYTHMIC_duo
RD noored II – 6 paari
593 Getriin Riimand ja Deborah puusepp V.A.T Stuudio Rhythmic Duo_noored II 1
591 Victoria Ossipova ja Laureen Melikov Carolina Tantsustuudio Rhythmic Duo_noored II 2
595 Anna-Liina Saareli ja Kirke Vöörmann Carolina Tantsustuudio Rhythmic Duo_noored II 3
594 Demmy-Emilie Tuulik ja Angela Absalon Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_noored II 4
596 Agnes Suvorov ja Astrid Linder Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_noored II 5
592 Liisi Veiksalu ja Triin Kovalevski Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_noored II 6
RD noored I – 12 paari
600 Merlin Nõmm ja Diana Marlen Rüütelmaa Carolina Tantsustuudio Rhythmic Duo_noored I 1
601 Ksenia Moskalenko ja Iti Talts Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_noored I 2
604 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola Carolina Tantsustuudio Rhythmic Duo_noored I 3
597 Saskia Hermlin ja Reelika Piht VTK Keeris Rhythmic Duo_noored I 4
607 Astrid Suvorov ja Astrela Angela Linder Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_noored I 5
599 Nele-Liis Teekel ja Nicole Gavrijasheva Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_noored I 6
RD lapsed – 14 paari
614 Hedi Voor-Voort ja Annika Absalon Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_lapsed 1
613 Liisa Lukk ja Lisandra Melikov Carolina Tantsustuudio Rhythmic Duo_lapsed 2
612 Marleen Mets ja Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_lapsed 3
620 Brianna Närep ja Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_lapsed 4
617 Garoly Hoog ja Mirelle Aasala Studio Happy Dancers Rhythmic Duo_lapsed 5-6
622 Anette-Marii Jõearu ja Rebecca Veimann VTK Keeris Rhythmic Duo_lapsed 5-6
nr nimi kava nimi tantsustuudio kategooria koht punktid
JAZZ PERFORMANCE_soolo
J täiskasvanud – 14 osalejat 50p max
708 Sander Lebreht Ma ei anna alla Shaté Tantsukool Jazz_täiskasvanud 1 46
711 Greetel Joanna Võrk Crazy DanceAct Tantsustuudio Jazz_täiskasvanud 2 43 2*10
706 Liisa Popova Rise Friends Tantsukool Jazz_täiskasvanud 3 43 1*10
707 Lisette Laanela Rännak Laine Mägi Tantsukool Jazz_täiskasvanud 4 41 1*10
705 Deelia Jõgi Beautiful thing Spordiklubi Hotsport Jazz_täiskasvanud 5 41
710 Elisaveta Saveljev Addicted to love Friends Tantsukool Jazz_täiskasvanud 6-7 40
713 Jekaterina Maksimovitš I am not there Friends Tantsukool Jazz_täiskasvanud 6-7 40
704 Anna Zahharova Räägi minuga Tatiana Ilvese võimlemisklubi Jazz_täiskasvanud 37
702 Alissa Agerova Mercy DanceAct Tantsustuudio Jazz_täiskasvanud 31
709 Triinu Kängsepp Only human Ciara Tantsukool Jazz_täiskasvanud 29
701 Maria Priks In and out of love - Jazz_täiskasvanud 27
703 Ann Maria Juurak “01” Ciara Tantsukool Jazz_täiskasvanud 26
J noored II – 21 osalejat 40p max
720 Marily Pern Speak your mind DanceAct Tantsustuudio Jazz_noored II 1 36
726 Karoliina Kruusimäe Crazy world DanceAct Tantsustuudio Jazz_noored II 2 35
725 Keity Viidemann Time by Time Free Flow Studio Jazz_noored II 3 33
719 Markus Monak Who you think I am Tantsukool WAF Dance Jazz_noored II 4 32
716 Stella Starkopf Lost to Nightfall Shaté Tantsukool Jazz_noored II 5 31
735 Alexandra Katariina Org Unsteady DanceAct Tantsustuudio Jazz_noored II 6 29
714 Valeria Radionova Shaped like a gun Friends Tantsukool Jazz_noored II 28
718 Marta Kadai ÖÖ vari Error Tantsukool Jazz_noored II 28
723 Ksenija Kisljakova Set Free Friends Tantsukool Jazz_noored II 28
729 Greta Lis Pung Kaotatud mälestused DanceAct Tantsustuudio Jazz_noored II 28
731 Chrete Keit Dikker Ma tulen tagasi Carolina Tantsustuudio Jazz_noored II 27
734 Anna-Mai Allikmäe Glory to the Lord TTÜ Tantsutüdrukud Jazz_noored II 27
722 Linde-Mari Maibach Let Her Go Laine Mägi Tantsukool Jazz_noored II 26
724 Kirke Vöörmann Dazzled by the night Carolina Tantsustuudio Jazz_noored II 25
728 Hanna Lisette Helekivi Hüvasti igatsus Võru Tantsukooli tantsutrupp Variatsioonid Jazz_noored II 25
721 Marie Maisvee Forest fairy Shaté Tantsukool Jazz_noored II 22
730 Gerda Saks Üks keha mitu hinge Kadi võimlejad Jazz_noored II 22
733 Annabel Lillestik Teistmoodi kehastus Error Tantsukool Jazz_noored II 22
717 Sarah Maasikmets Kaotatud aeg Error Tantsukool Jazz_noored II 20
727 Jane Pärn Behind the mask Rapla Tantsustuudio Jazz_noored II 20
715 Trine Puolokkainen Collarbones Free Flow Studio Jazz_noored II 19
J (lyrical) noored I – 10 osalejat 50p max
744 Hanna Paluoja Journey to Neverland Shaté Tantsukool Lyrical Jazz_noored I 1 48
745 Diana Marlen Rüütelmaa Hüljatud Carolina Tantsustuudio Lyrical Jazz_noored I 2 41
741 Sandra Laur Ingli puudutus Shaté Tantsukool Lyrical Jazz_noored I 3 38
743 Hannah Heinaste Udusinine Carolina Tantsustuudio Lyrical Jazz_noored I 4 35
742 Matilda Kaare Assassin’s Creed Carolina Tantsustuudio Lyrical Jazz_noored I 5 34
737 Isabella Pritsu A devil behind me V.A.T Stuudio Lyrical Jazz_noored I 6 33
740 Merit Leiman You did not break me Ciara Tantsukool Lyrical Jazz_noored I 32
738 Marian Mägar Clay Spordiklubi Hotsport Lyrical Jazz_noored I 27
736 Brenda Fiona Kajaste Teekond Agentuur Evita Lyrical Jazz_noored I 23
739 Meribel Leppik Salapärane loodus Ciara Tantsukool Lyrical Jazz_noored I 19
J (character) noored I – 8 osalejat 40p max
795 Elisabeth Ilves Sõjaprintsess Shaté Tantsukool Character Jazz_noored I 1 34
793 Anna Vikkisk The serpentine twist Studio Happy Dancers Character Jazz_noored I 2 30
794 Anna-Maria Tšižik No me voy sin bailar Tantsuteater Polly Character Jazz_noored I 3 29
796 Aleksandra Kantola Tuhkatriinu Carolina Tantsustuudio Character Jazz_noored I 4 28
799 Nataly Ivanov Audrey Hepburn Shaté Tantsukool Character Jazz_noored I 5 26
792 Lisete Lõokene The Legend of Ninja Shaté Tantsukool Character Jazz_noored I 6 25
797 Karolina Barbara Viks Õnne armunud Tantsuklubi Koit Character Jazz_noored I 20
798 Mia Markus PEDIOFOOBIA Ciara Tantsukool Character Jazz_noored I 19
J (lyrical) lapsed – 13 osalejat 50p max
750 Lisandra Leemets Unistuste tiivul Shaté Tantsukool Lyrical Jazz_lapsed 1 45
748 Albina Grishakova So cold Friends Tantsukool Lyrical Jazz_lapsed 2 36 1*10
749 Anne-Maria Veski Tuhkatriinu variatsioon Tantsuteater Polly Lyrical Jazz_lapsed 3 36 1*9
754 Diana Okhendushkevich People help the people Friends Tantsukool Lyrical Jazz_lapsed 4 36
746 Greete Eliise Kala Kübaramees Carolina Tantsustuudio Lyrical Jazz_lapsed 5-7 32
747 Melanie Sulp Üksilduse ahelais Shaté Tantsukool Lyrical Jazz_lapsed 5-7 32
757 Lisandra Melikov Kleopatra Carolina Tantsustuudio Lyrical Jazz_lapsed 5-7 32
751 Bia Aller Tõus We Dance Tantsustuudio Lyrical Jazz_lapsed 29
753 Liisi Karolin Kolk True colors dotE Tantsu- ja Vabaajakeskus Lyrical Jazz_lapsed 29
752 Ksenia Kolbina Tühjus Tatiana Ilvese võimlemisklubi Lyrical Jazz_lapsed 28
755 Helena Laur Kuninglik õitsemine Error Tantsukool Lyrical Jazz_lapsed 28
756 Jane Tiits Võimatu! Rapla Tantsustuudio Lyrical Jazz_lapsed 26
418 Anna-Liisa Mätas Tantsukool MP-Dance Lyrical Jazz_lapsed 22
J (character) lapsed – 18 osalejat 50p max
811 Angelica Bolhovitina Happy Angel Tantsuteater Polly Character Jazz_lapsed 1 50
816 Adele Ehasalu Marionett Carolina Tantsustuudio Character Jazz_lapsed 2 44
813 Jekaterina Kutepova Variatsioon Tantsuteater Polly Character Jazz_lapsed 3 41
801 Marie Liset Tauts Kisub tuliseks Shaté Tantsukool Character Jazz_lapsed 4-5 40
806 Liselle Kirsipuu Bonjour Paris Shaté Tantsukool Character Jazz_lapsed 4-5 40
409 Mia-Theresa Vanatalu Tantsuklubi Koit Character Jazz_lapsed 6 38
804 Karoli Arujõe Surf on popp! Shaté Tantsukool Character Jazz_lapsed 37
815 Annika Absalon The conductor’s life Studio Happy Dancers Character Jazz_lapsed 37
808 Gerli Ogga Olen juba suur tüdruk! Rapla Tantsustuudio Character Jazz_lapsed 36
803 Kristel Mägi Beautiful Monster Shaté Tantsukool Character Jazz_lapsed 35
809 Arina Markelova Siis, kui hing laulab… Tantsuteater Polly Character Jazz_lapsed 35
814 Hedi Voor-Voort Red queen Studio Happy Dancers Character Jazz_lapsed 34
802 Lotta Tolmats Omapead Tantsuklubi Koit Character Jazz_lapsed 31
807 Susanna Sarapuu Elu on lill Tantsuklubi Koit Character Jazz_lapsed 31
805 Janelle Taimre Hetk Tantsuklubi Koit Character Jazz_lapsed 28
800 Rebeka Jaadla Kelmikus on sisemine päike Tantsuklubi Koit Character Jazz_lapsed 27
810 Anna-Liisa Ohaka Fashion Rapla Tantsustuudio Character Jazz_lapsed 23
812 Alisa Berger Džässis ainult tüdrukud Tatiana Ilvese võimlemisklubi Character Jazz_lapsed 23
JAZZ PERFORMANCE_duo
JD täiskasvanud – 4 paari 50p max
762 Gertrud Kuusmaa ja Cristel Veber Deadly sic Carolina Tantsustuudio Jazz Duo_täiskasvanud 1 44 2*10
761 Janette Norkko ja Karmen Teesi Pregel Lipári ETA Tantsukool Jazz Duo_täiskasvanud 2 44
758 Anumai Raska ja Aleksandra Polokainen Inner help Free Flow Studio Jazz Duo_täiskasvanud 3 36
759 Ann Maria Juurak ja Janeli Takk Tähetolm Ciara Tantsukool Jazz Duo_täiskasvanud 4 28
JD noored II – 10 paari 50p max
772 Alexandra Katariina Org ja Karoliina Kruusimäe Legs DanceAct Tantsustuudio Jazz Duo_noored II 1 45
763 Lauren-Ly Valge ja Ellen-Maria Makus Kaitseingel DanceAct Tantsustuudio Jazz Duo_noored II 2 42
769 Markus Monak ja Mark Monak Don’t bruise me away Tantsukool WAF Dance Jazz Duo_noored II 3 41
770 Victoria Ossipova ja Laureen Melikov Lumivalgeke ja kuninganna Carolina Tantsustuudio Jazz Duo_noored II 4 40
765 Gabija Grete Kuzminaite ja Ruta Kuzminaite IDENTICAL DIFFERENCE Free Flow Studio Jazz Duo_noored II 5 36
768 Laura Tooming ja Marleen Prükkel I’m gonna stand Dreamstudio Jazz Duo_noored II 6 34
771 Johanna Lisa Zelinski ja Hanna Liina Överus Kuues meel Carolina Tantsustuudio Jazz Duo_noored II 33
766 Merit Leiman ja Merit Leiman Planeet Maa Õnnemaa Tantsustuudio Neptune Jazz Duo_noored II 32
767 Age Jürgenson ja Gerly Alice Müür Meaning of dance Rapla Tantsustuudio Jazz Duo_noored II 32
764 Grete Elanor Palgi ja Karolina Kasjanova Hea ja Kurja võitlus Error Tantsukool Jazz Duo_noored II 28
JD noored I – 7 paari 40p max
779 Nataly Ivanov ja Laura Puistaja Fantasy against reality Shaté Tantsukool Jazz Duo_noored I 1 31
776 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola Muumia Carolina Tantsustuudio Jazz Duo_noored I 2 30
778 Vanessa Tamm ja Mirlen Liiv Ma ütlesin.. Error Tantsukool Jazz Duo_noored I 3 25
773 Annaliisa Plato ja Birgit Paidre Olengi mina Õnnemaa Tantsustuudio Neptune Jazz Duo_noored I 4 24
777 Saara Katarina Merioja ja Elisabeth Adler Rutiinist väljumine Tantsugeen Jazz Duo_noored I 5 23
775 Melani Muro ja Lisette Plado Taevalaotuses Ciara Tantsukool Jazz Duo_noored I 6 19
JD lapsed – 12 paari 40p max
787 Angelica Bolhovitina ja Jekaterina Kutepova Raha paneb rattad käima.. Tantsuteater Polly Jazz Duo_lapsed 1 38
784 Krislin Paalits ja Laurete Langi Say Cheese! Shaté Tantsukool Jazz Duo_lapsed 2 35
786 Ellina Golovtšenko ja Viktor Lukjanov Oh, kooliaeg… Spordiklubi Nord Jazz Duo_lapsed 3 33
785 Greete Elise Kala ja Adele Ehasalu Öö ja päev Carolina Tantsustuudio Jazz Duo_lapsed 4-6 32
789 Amia Vagur ja Adriana Tihovski Kosmiline mängumaa Shaté Tantsukool Jazz Duo_lapsed 4-6 32
790 Alina Dreleva ja Aleksandra Nevenchanaja Ema kutsus mind lipsukeseks Tantsuteater Focus Jazz Duo_lapsed 4-6 32
791 Aleina Soyler ja Mellisa Soyler Ta ära lendas, aga lubas tagasi tulla Tantsuteater Focus Jazz Duo_lapsed 31
783 Nadežda Ivanova ja Jekaterina Nelidova Seiklejad Tantsuteater Polly Jazz Duo_lapsed 30
781 Polina Jankovskis ja Varvara Antipova Võib-olla Tantsuteater Focus Jazz Duo_lapsed 28
788 Anette-Marii Jõearu ja Rebecca Veimann Vaskussi rada VTK Keeris Jazz Duo_lapsed 26
782 Polina Ildeikina ja Alisa Berger Sõbrannad Tatiana Ilvese võimlemisklubi Jazz Duo_lapsed 23
780 Valeria Sakhokia ja Ekaterina Prohhorenko Lumetüdrukud Tatiana Ilvese võimlemisklubi Jazz Duo_lapsed 21
TÄNAVATANTS PERFORMANCE_soolo
TP täiskasvanud ja noored II – 5 osalejat 30p max
904 Edgar Rahhimov Feel It Friends Tantsukool 1 28
901 Yvetté Benno The Grease Shaté Tantsukool 2 22
902 Triinu Aruväli Carribean Power Triini Dance Crew 3 20
903 Janeli Takk “Kazoo!” Ciara Tantsukool 4-5 17
905 Alina Maksimova The Greatest Friends Tantsukool 4-5 17
TP noored I ja lapsed – 8 osalejat 40p max
909 Liisa Kangur Little My’s Comeback Shaté Tantsukool 1 36
907 Jenny Järvela Goofy Carolina Tantsustuudio 2 30
911 Cristiana Bonita Piipuu Workboss Carolina Tantsustuudio 3 29
906 Diana Marlen Rüütelmaa Kalamees Carolina Tantsustuudio 4 28
912 Viktoria Malinen Cinderella Friends Tantsukool 5 27
910 Regina Uustalo Sõduriplika Tantsugeen 6 21
900 Sten Rätsepso A&E Ciara Tantsukool 18
908 Ingrid Puusep Boy, oh boy! Ciara Tantsukool 16
TÄNAVATANTS PERFORMANCE_duo
TPD noored II ja noored I – 8 paari 30p max
913 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola Planet of apes Carolina Tantsustuudio 1 23
918 Lidia Klestsina ja Evelin Kulak Sister’s Love Friends Tantsukool 2 22
917 Karolina Broždina ja Viktoria Malinen Classmate rivals Friends Tantsukool 3 20
920 Valeria Korshunova ja Milana Kozõrev Pajama Party Friends Tantsukool 4 18
914 Alina Maksimova ja Eerik Prigozev Black vs White Friends Tantsukool 5 17
916 Karmen Nugis ja Klarita-Carmen Prokopjeva We´re not alone Rapla Tantsustuudio 6 15
915 Daria Voitovits ja Daria Raushkina Particularly dangerous Friends Tantsukool 13
919 Lilian Mõttus ja Helina Härma This ends now Võru Tantsukooli tantsutrupp Variatsioonid 13