Spotlight Challenge 2018 2. päev

nr nimi tantsustuudio punktid koht tehnika kompositsioon   emotsioon   usutavus  otsustavad punktid
RHYTHMIC DANCE SOOLO DEBÜÜT
Lapsed
1097 Christina Bogoslovski Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 30 1
1096 Anna – Liisa Mätas Tantsutiim MP-Dance 29 2
1105 Karmen Liiv Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 27 3
1106 Anni Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 4 1* 9p
1104 Lisete Reier Tantsutiim MP-Dance 26 5
1095 Mirell Kandla Tantsu- ja Spordiklubi MM13 24 6
1099 Riselle Grents Tantsu- ja Spordiklubi MM13 22 7
Noored I
1010 Annabel Jõearu Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 17 1
1023 Laura Väastrik Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 16 2 peakohtuniku otsus
1012 Emma Kuusiku V.A.T Stuudio 16 3
1027 Elisabeth Kasper V.A.T Stuudio 16 4
1005 Rebecca Veimann Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 14 5-6 1* 8p
1013 Emily Uibo Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 14 5-6 1* 8p
1008 Katariina Golubtsov Studio Happy Dancers 14 7-8
1026 Janelle Taimre CAROLINA TANTSUSTUUDIO 14 7-8
1003 Anette-Marii Jõearu Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 15 9-11
1011 Franziska Emilia Väli V.A.T Stuudio 15 9-11
1018 Jessica Martin CAROLINA TANTSUSTUUDIO 15 9-11
1000 Kristelle Oidersalu Tantsu- ja Spordiklubi MM13 11 12
RHYTHMIC DANCE SOOLO
Lapsed
1081 Krethel Kiviselg Tantsutiim MP-Dance 26 1
1087 Katrina Kazakova Tantsu- ja Spordiklubi MM13 24 2 2* 9p
1088 Debby- Keira Sepp Tantsutiim MP-Dance 24 3
1071 Karmen Kartau Tantsutiim MP-Dance 23 4-5
1085 Jaanika Orasmäe Tantsutiim MP-Dance 23 4-5
1078 Anee Afanasjev Tantsutiim MP-Dance 21 6
1089 Emily Kuus Tantsu- ja Spordiklubi MM13 17 7
Noored I
1048 Marleen Ruusmaa Tantsu- ja Spordiklubi MM13 19 1
1047 Gloria Peeters V.A.T Stuudio 18 2
1035 Annika Absalon Studio Happy Dancers 16 3 1* 9p
1053 Saskia Hermlin Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 16 4
1032 Kirke Heinsalu Tantsu- ja Spordiklubi MM13 15 5-6 peakohtuniku otsus
1043 Nele-Liis Teekel Tantsu- ja Spordiklubi MM13 15 5-6 peakohtuniku otsus
1041 Triin-Karolin Hatto Tantsu- ja Spordiklubi MM13 15 7
1042 Katariina Männisalu V.A.T Stuudio 14 8
1044 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 13 9 1* 9p
1039 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers 13 10
1045 Angela Kaiste Tantsu- ja Spordiklubi MM13 12 11
1036 Hanna Eliise Tomson Tantsutiim MP-Dance 11 12
Noored II ja Täiskasvanud
1063 Iti – Mai Mätas Tantsutiim MP-Dance 38 1
1060 Michelle Uelskaja Tähtvere Tantsukeskus 34 2 1* 9p
1061 Eliise Midenbritt Tantsu- ja Spordiklubi MM13 34 3
1065 Anna Vikkisk Tantsu- ja Spordiklubi MM13 31 4
1058 Iiris Reier Tantsutiim MP-Dance 29 5
1055 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 28 6
1062 Astrid Linder Studio Happy Dancers 27 7
1056 Liisi Veiksalu Tantsu- ja Spordiklubi MM13 24 8
RHYTHMIC DANCE DUO
Lapsed
1138 Katrina Kazakova ja Brianna Närep Tantsu- ja Spordiklubi MM13 34 1
1135 Caroly Kopelmaa ja Krethel Kiviselg Tantsutiim MP-Dance 30 2
1144 Heidi Murel ja Getter Innos CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 3 1* 9p, 1* 8p, 1* 7p
1140 Sofia Tomson ja Sofja Ivatšenko Tantsu- ja Spordiklubi MM13 29 4 1* 9p, 1* 8p
1147 Jaanika Orasmäe ja Saara Sofia Jürgens Tantsutiim MP-Dance 27 5
1136 Rika Eeskivi ja Karmen Kartau Tantsutiim MP-Dance 25 6 1* 10p
1139 Anna – Liisa Mätas ja Eleanor Ojatamm Tantsutiim MP-Dance 25 7 1* 8p
1146 Sille Kägo ja Viktoria Setško Tantsu- ja Spordiklubi MM13 25 8
Noored I
1115 Adele Ehasalu ja Rebeca Kriisa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18 1-2 1* 10p
1121 Marleen Ruusmaa ja Lyneth Hirvela Tantsu- ja Spordiklubi MM13 18 1-2 1* 10p
1119 Gloria Peeters ja Katariina Männisalu V.A.T Stuudio 18 3
1112 Annika Absalon ja Anita Leilop Studio Happy Dancers 16 4-5
1116 Kirke Heinsalu ja Nele-Liis Teekel Tantsu- ja Spordiklubi MM13 16 4-5
1120 Susanna Liplik ja Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 15 6
1124 Emily Uibo ja Carmen Helena Kaljurand Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 14 7
1111 Anna-Liisa Ohaka ja Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio 13 8
1110 Iti Talts ja Ksenia Moskalenko Tantsu- ja Spordiklubi MM13 12 9-10
1122 Katariina Golubtsov ja Astrela Angela Linder Studio Happy Dancers 12 9-10
Noored II 
1153 Aleksandra Kantola ja Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 28 1
1150 Eliise Midenbritt ja Gertrud Ruusmaa Tantsu- ja Spordiklubi MM13 23 2
1151 Grit Põldaru ja Liisa Maria Kerge Tantsu- ja Spordiklubi MM13 21 3 1* 9p
1152 Reelika Piht ja Saskia Hermlin Võimlemis- ja Tantsuklubi Keeris 21 4
RHYTHMIC DANCE SMALL GROUP
Lapsed ja Noored I
1173 Mirtel Kurvits, Viktoria Setško, Sofia Tomson, Sille Kägo, Sofja Ivatšenko , Katrina Kazakova ja Lyneth Hirvela Tantsu- ja Spodriklubi MM13 79 3 27 24 28
1174 Sandra Kasulin, Anita Leilop ja Annika Absalon Studio Happy Dancers 78 4 29 25 24
1175 Karmen Kartau, Rika Eeskivi, Debby- Keira Sepp, Anee Afanasjev, Saara Sofia Jürgens, Jaanika Orasmäe, Krethel Kiviselg ja Caroly Kopelmaa Tantsutiim MP-Dance 73 5 25 23 25
1176 Helina Kaljuste, Gloria Peeters, Katariina Männisalu, Elisabeth Kasper, Meridi Ambur ja Franziska Emilia Väli V.A.T Stuudio 81 2 25 29 27
1177 Iti Talts, Ksenia Moskalenko, Marleen Ruusmaa, Triin-Karolin Hatto, Angela Kaiste ja Kirke Heinsalu Tantsu- ja Spodriklubi MM13 88 1 30 29 29
Noored II
1170 Astrid Linder, Astrela Angela Linder ja Katariina Golubtsov Studio Happy Dancers 69 2 22 24 23
1171 Grit Põldaru, Liisa Maria Kerge, Liisi Veiksalu, Gertrud Ruusmaa, Eliise Midenbritt ja Anna Vikkisk Tantsu- ja Spordiklubi MM13 57 3 19 19 19
1172 Grete Lillemets, Saskia Hermlin, Mari Elle Tamm, Miia Kams ja Reelika Piht Võimlemis- ja tantsuklubi Keeris 80 1 24 28 28
STREET DANCE SHOW PERFORMANCE SOOLO
Lapsed ja Noored I
1456 I’m new to the game TKDS Studio 103 1 25 25 25 28
1457 Isegi kõige peenem daam pole alati peen CAROLINA TANTSUSTUUDIO 86 2 23 21 22 20
1451 Bake my day Danza Tantsukool 83 3 21 21 21 20
1450 Piraadipreili seiklused Shaté Tantsukool 71 4 19 16 19 17
1452 Always run Tantsustuudio Step Up 56 võistluselt maha arvestatud reglemendi rikkumise eest 16 13 14 13
Noored II ja Täiskasvanud
1463 Time span Shaté Tantsukool 144 1 34 35 37 38
1460 La’Motion TKDS Studio 134 2 36 28 32 38
1464 Bankruptcy Shaté Tantsukool 122 3 30 31 29 32
1461 AURA TKDS Studio 118 4 29 28 31 30
1462 Läbi meie silmade Free Flow Studio 110 5 27 27 29 27
1467 Signs TKDS Studio 81 6 22 20 20 19
1468 Unforgettable TKDS Studio 78 7 21 20 20 17
STREET DANCE SHOW PERFORMANCE DUO/TRIO
Lapsed ja Noored I
1496 Eksamite eel FACE Moe- ja Tantsukool 147 1 35 37 37 38
1494 Entranced Shaté Tantsukool 143 2 33 35 37 38
1493 Ne tantsui Agneta Tantsukool 93 3 23 23 24 23
1495 No money V.A.T Stuudio 85 4 19 19 24 23
1491 Ole kuss emme Tantsukool Maerobic 80 5 19 19 22 20
1492 Super Friends Dance Tantsukool Maerobic 72 6 18 17 20 17
Noored II ja Täiskasvanud
1503 Bon appetit Shaté Tantsukool 155 1 36 39 40 40
1504 Teine Ring Tähtvere Tantsukeskus 137 2 34 33 35 35
1506 Amatöörid Tantsukool Maerobic 131 3 33 32 33 33
1502 Connect TKD Studio 104 4 30 24 26 24
1500 Independent gyals TKD Studio 102 5 27 24 26 25
1501 Emotional outburst TKD Studio 100 6 27 26 23 24
1509 Yoga vs Dance TKD Studio 94 7 28 23 22 21
1508 Time for dance TKD Studio 89 8 24 22 23 20
1505 Saame hakkama! Rapla Tantsustuudio 79 9 25 19 18 17
STREET DANCE SHOW SMALL GROUP
Lapsed
1512 POISID TROMPETIGA VÕRU TANTSUKESKUS 138 1 33 34 35 36 4* 10p
1510 MUNAVARGAD MEIE STUUDIO 138 2 32 34 35 37
1511 JÄLJEKÜTID VÕRU TANTSUKESKUS 109 3 27 28 28 26
Noored I
1518 PESAPALL ON ELU MEIE STUUDIO 133 1 34 33 33 33
1516 Hair up CAROLINA TANTSUSTUUDIO 130 2 34 32 33 31
1515 SHREK JA TÜÜTU EESEL MEIE STUUDIO 117 3 25 28 33 31
1517 But the party don’t stop Agneta Tantsukool 95 4 23 23 25 24
Noored II ja Täiskasvanud
1525 PILJARD MEIE STUUDIO 137 1 32 35 35 35
1521 TÄNA KINOS MEIE STUUDIO 130 2 31 33 33 33
1526 Gyalz TKDS Studio 125 3 35 29 29 32
1523 After 12 pm TKDS Studio 123 4 33 30 31 29
1522 NÕIAD HOOS VÕRU TANTSUKESKUS 119 5 32 31 29 27
1524 Domina WAF Tantsukool 110 6 28 28 28 26
1520 God is a woman Tantsustuudio Step Up 89 7 24 22 22 21
HIP HOP SOOLO DEBÜÜT
Lapsed
1336 Jessy Pääsik Stuudio dotE 26 1
1334 Linda Liis Kannukene CAROLINA TANTSUSTUUDIO 25 2 2* 9p
1350 Elisaveta Kuznetsova Kullo KT Stuudio 25 3
1352 Britta Marleen Lõhmus Kullo KT Stuudio 24 4
1335 Kristal Vaikmäe DanceAct Tantsustuudio 23 5 1* 9p
1347 Elise Unt Kullo KT Stuudio 23 6
1339 Eike Mägi Tantsukool Maerobic 22 7
1333 Liisbeth Laanisto Stuudio dotE 21 8-11
1340 Eliise Niinepuu Shaté Tantsukool 21 8-11
1342 Sandra Mägi Kullo KT Stuudio 21 8-11
1344 Grete Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 21 8-11
Noored I
1383 Emilie Johanna Tasa ETA Tantsukool 43 1
1375 Lauren Etverk Stuudio dotE 42 2
1391 Kristel Mägi Shaté Tantsukool 40 3
1376 Maarja Roos Kullo KT Stuudio 38 4 1* 10p
1381 Karmen Engels Kullo KT Stuudio 38 5
1380 Isabel Karo Dreamstudio 37 6
1369 Carmen Allik Stuudio dotE 35 7
1366 Gertrud Rekker Stuudio dotE 29 8
HIP HOP SOOLO
Lapsed
1304 Christian Elmar Kask Stuudio dotE 34 1 Redance
39 p
1319 Lyneth Hirvela Tantsu- ja Spordiklubi MM13 34 2 Redance
35 p
1308 Alarik Paas Error Tantsukool 34 3 Redance
34 p
1320 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 32 4
1313 Katariina Veering Stuudio dotE 30 5
1316 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 6
1318 Kermo Veskimäe Error Tantsukool 25 7 1* 8p
1302 Karlis Ermanis WAF Tantsukool 25 8-10
1303 Katrina Kazakova Tantsu- ja Spordiklubi MM13 25 8-10
1305 Nora Carolin Silkin Stuudio dotE 25 8-10
1314 Laura Näär Stuudio dotE 24 11
Noored I
Tulemused peagi üleval!
Noored II
1287 Marta Kadai Error Tantsukool 29 1
1250 Veronika Sadkevitš FACE Moe- ja Tantsukool 28 2
1267 Karmen Teesi Pregel ETA Tantsukool 26 3
1286 Mihkel Karus Error Tantsukool 22 4
1254 Annabel Piirma DanceAct Tantsustuudio 21 5
1268 Herta Soro Tantsukool Maerobic 18 6-7
1285 Diana Marlen Rüütelmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18 6-7
Täiskasvanud
1404 Andry Haava DanceAct Tantsustuudio 45 1
1403 Toomas Samuel Silbaum Shaté Tantsukool 44 2
1401 Rigo Roos RN Stuudio 40 3
1402 Ksenija Baksheyeva FIREWORK DANCE COMPANY 38 4
HIP HOP DUO
Lapsed
1475 Katariina Veering ja Laura Näär Stuudio dotE 48 1
1476 Kermo Veskimäe ja Alarik Paas Error Tantsukool 40 2
1474 Jessy Pääsik ja Liisbeth Laanisto Stuudio dotE 38 3 1* 10p
1473 Sofja Ivatšenko ja Getter Mölder Tantsu- ja Spordiklubi MM13 38 4
1472 Lyneth Hirvela ja Katrina Kazakova Tantsu- ja Spordiklubi MM13 36 5
1470 Nele Mirtel Jürgenson ja Sandra Mägi Kullo KT Stuudio 31 6
Noored I
1412 Linda-Liisa Kamsakann ja Katarina Mändma Stuudio dotE 47 1
1415 Adele Ehasalu ja Rebeca Kriisa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 43 2
1419 Mia-Viktoria Paiste ja Laura Marii Palo Stuudio dotE 39 3 2* 9p
1417 Tõnis Tomson ja Andre Aadamsoo WAF Tantsukool 39 4
1421 Elsa Tuisk ja Rica Ringenberg CAROLINA TANTSUSTUUDIO 36 5
1411 Merilin Maiste ja Laura Ly Tennokese CAROLINA TANTSUSTUUDIO 35 6
1423 Klaara Erepuu ja Laura-Liisa Otsmaa Error Tantsukool 33 7
Noored II ja Täiskasvanud
1447 Marta Kadai ja Mihkel Karus Error Tantsukool 29 1
1444 Lisette Meier ja Emma Carmen Koit Stuudio dotE 26 2
1441 Liisi Palmist ja Eliis Ojala DanceAct Tantsustuudio 23 3
1445 Carolyn Vool ja Mona Lene Maanurm ETA Tantsukool 22 4 1* 9p
1432 Aleksandra Kantola ja Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 5-8
1437 Miriam Plaamus ja Evelyn Unt Kullo KT Stuudio 22 5-8
1439 Leanika Mändma ja Keiti Leon S-Stuudio 22 5-8
1448 Merlin Nõmm ja Diana Marlen Rüütelmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 5-8
1443 Grete Laura Kunnas ja Rhe Kram Stuudio dotE 20 9
1435 Melissa Kapp ja Marleen Rand Danza Tantsukool 19 10-11
1442 Kertu Einman ja Anette Roosiväli DanceAct Tantsustuudio 19 10-11
1433 Hannah Heinaste ja Linnea Jerkku CAROLINA TANTSUSTUUDIO 17 12
HIP HOP SMALL GROUP
Noored I
1530 Monsters Tantsu- ja Spordiklubi MM13 82 1 27 27 28
Noored II ja Täiskasvanud
1534 Let’s talk sugar Shaté Tantsukool 115 1 38 39 38
1533 Junior Company WAF Tantsukool 100 2 33 34 33
1535 Süngem Pool CAROLINA TANTSUSTUUDIO 99 3 33 34 32
1531 S. S-Stuudio 98 4 33 33 32
1532 16 Shots Tantsustuudio Varjud 90 5 29 29 32