Spotlight Challenge Spring Special 2018 DEBÜÜT

nr Esitaja(d) Tantsustuudio PUNKTID (max 30 p) KOHT
HIP HOP_soolo
noored II ja täiskasvanud – 5 osalejat
221 Jaana Persidski Eesti Tantsuagentuur 27 1
222 Laura Tillo Tähtvere Tantsukeskus 23 2
218 Carolyn Vool Eesti Tantsuagentuur 22 3
219 Lomely Mäe Eesti Tantsuagentuur 20 4
220 Meva Elizabeth Lõokene Shaté Tantsukool 18 5
noored I – 21 osalejat
204 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 26,5 1
210 Liisa Lukk CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 2
216 Annika Absalon Studio Happy Dancers 23,5 3
199 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers 23 4.-5.
213 Karmen Huberg CAROLINA TANTSUSTUUDIO 23 4.-5.
202 Richard Kiviselg Studio Happy Dancers 22 6.-7.
217 Anette Tõnne CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 6.-7.
lapsed – 27 osalejat
170 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 1
178 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 26,5 2
180 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 26 3
182 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 25 4
172 Rica Ringenberg CAROLINA TANTSUSTUUDIO 21 5
186 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 19 6
177 Merilin Maiste CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18
191 Brianna Närep Studio Happy Dancers 17
192 Anni Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 15
194 Angelina Loskutova CAROLINA TANTSUSTUUDIO 15
195 Anete Selgis Tähtvere Tantsukeskus 13
HIP HOP_duo
Noored I ja noored II – 3 paari
168 Carolyn Vool ja Mona Lene Maanurm Eesti Tantsuagentuur 25 1
166 Anette Tõnne ja Ingrid Hints CAROLINA TANTSUSTUUDIO 21 2
167 Ruta Agafonov ja Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers 20 3
Lapsed – 6 paari
161 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 25 1
165 Marleen Ruusmaa ja Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 21 2
163 Laura Ly Tennokese ja Merilin Maiste CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20 3
164 Getter Möldre ja Brianna Närep Studio Happy Dancers 19 4
162 Sigrid Saska ja Grete Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 16 5
160 Rica Ringenberg ja Angelina Loskutova CAROLINA TANTSUSTUUDIO 14 6
LYRICAL JAZZ_soolo
Noored II ja täiskasvanud – 16 osalejat
305 Diana Batarina Tantsustuudio Step Up 27 1
316 Miriam Plaamus KT Stuudio (Tallinna Huvikeskus Kullo) 24 2
304 Carolyn Vool Eesti Tantsuagentuur 22 3
314 Mairi Tamm Free Flow Studio 21 4.-5.
315 Merit Leiman Ciara Tantsukool 21 4.-5.
303 Anette Laura Porrmann KT Stuudio (Tallinna Huvikeskus Kullo) 18 6
Noored I – 50 osalejat
264 Evaliis Läll KT Stuudio (Tallinna Huvikeskus Kullo) 28 1
292 Mona Lene Maanurm Eesti Tantsuagentuur 26 2
258 Annika Absalon Studio Happy Dancers 24 3
265 Evelyn Unt KT Stuudio (Tallinna Huvikeskus Kullo) 23 4.-6.
280 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 23 4.-6.
907 Hanna Vahtra Shaté Tantsukool 23 4.-6.
278 Karolina Barbara Viks Tantsuklubi KOIT 20
301 Annabel Agasild Danza Tantsukool 20
261 Christelle Keller Shaté Tantsukool 18
263 Epp Oidsalu Eesti Tantsuagentuur 18
291 Mia Roosileht Stuudio dotE 17
Lapsed – 34 osalejat
237 Lauren Etverk Stuudio dotE 28 1
197 Adriana Tihovski Shaté Tantsukool 27 2
230 Merlyn Mosin Shaté Tantsukool 25 3.-4.
232 Meribel Kötsi Shaté Tantsukool 25 3.-4.
252 Anne-Maria Veski Tantsuteater Polly 24 5
233 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 22 6.-7.
247 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 6.-7.
234 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 21
235 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20
253 Anette Post Tantsuklubi KOIT 19
240 Krislin Paalits Shaté Tantsukool 17
RHYTHMIC DANCE_soolo
Noored II – 5 osalejat
389 Stella Starkopf Shaté Tantsukool 25 1
387 Liisi Veiksalu Studio Happy Dancers 22 2
385 Astrid Linder Studio Happy Dancers 20 3
388 Sigrid Tõnison Tantsutiim MP – Dance 19 4
386 Kendra Eeskivi Studio Happy Dancers 15 5
Noored I – 12 osalejat
379 Gertrud Ruusmaa Studio Happy Dancers 24 1
381 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 23,5 2
375 Angela Kaiste Tantsutiim MP – Dance 23 3.-5.
380 Lisandra Aaslaid Studio Happy Dancers 23 3.-5.
384 Triin-Karolin Hatto Studio Happy Dancers 23 3.-5.
328 Ruta Agafonov Studio Happy Dancers 22,5 6
382 Nele-Liis Teekel Studio Happy Dancers 22
383 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers 22
376 Anita Leilop Studio Happy Dancers 21
378 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 21
377 Astrela Angela Linder Studio Happy Dancers 19
374 Jessica Martin CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18
Lapsed – 38 osalejat
343 Debby -Keira Sepp Tantsutiim MP – Dance 26 1
357 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 24,5 2
367 Saara Sofia Jürgens Tantsutiim MP – Dance 24 3
337 Anee Afanasjev Tantsutiim MP – Dance 23 4
350 Katrina Kazakova Studio Happy Dancers 22 5.-6.
371 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 5.-6.
340 Brianna Närep Studio Happy Dancers 21
369 Sofia Tomson Studio Happy Dancers 20
349 Karmen Kartau Tantsutiim MP – Dance 19
358 Margareth Vilipõld Studio Happy Dancers 19
RHYTHMIC DANCE_duo
Noored I ja noored II – 4 paari
336 Grit Põldaru ja Liisa Maria Kerge Studio Happy Dancers 28 1
334 Ruta Agafonov ja Anita Leilop Studio Happy Dancers 26 2
333 Astrela Angela Linder ja Katariina Golubtsov Studio Happy Dancers 25 3
332 Silvia Pärtelson ja Triin-Karolin Hatto Studio Happy Dancers 23 4
Lapsed – 13 paari
326 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 1
324 Krethel Kiviselg ja Caroly Kopelmaa Tantsutiim MP – Dance 24 2
320 Getter Innos ja Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 23,5 3
327 Loreen Hanson ja Sandra Kasulin Studio Happy Dancers 23 4
331 Viktoria Setsko ja Katrina Kazakova Studio Happy Dancers 22 5
318 Brianna Närep ja Sofja Ivastsenko Studio Happy Dancers 21 6.-8.
319 Debby -Keira Sepp ja Anee Afanasjev Tantsutiim MP – Dance 21 6.-8.
329 Rika Eeskivi ja Karmen Kartau Tantsutiim MP – Dance 21 6.-8.
317 Anni Kukk ja Teele Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20
321 Grete Saska ja Anni Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20
323 Jaanika Orasmäe ja Saara Sofia Jürgens Tantsutiim MP – Dance 18
322 Heidi Voor-Voort ja Sille Kägo Studio Happy Dancers 16
325 Liisi Kalda ja Herta Tammann Studio Happy Dancers 16
SHOW DANCE_soolo
Noored II – 5 osalejat
475 Anastassija Vassiljeva Tantsustuudio Step Up 25 1
476 Carolyn Vool Eesti Tantsuagentuur 22 2
478 Jane-Ly Kookmaa Eesti Tantsuagentuur 21 3
473 Aade Kalson Tähtvere Tantsukeskus 19 4
474 Anabel-Marie Raide Dancelife Tantsustuudio 17 5
Noored I – 23 osalejat
460 Kamilla Dolgikh Tantsuteater Polly 26 1
462 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 24 2
453 Annika Absalon Studio Happy Dancers 20,5 3
451 Jessica Martin CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20 4
458 Isabella Pritsu Eesti Tantsuagentuur 19 5
464 Krisette Anderson Tähtvere Tantsukeskus 17 6.-7
472 Triin-Karolin Hatto Studio Happy Dancers 17 6.-7.
330 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers 16
457 Hedi Voor-Voort Studio Happy Dancers 15
Lapsed – 45 osalejat
435 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 27 1
431 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 2
436 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 25 3
425 Krislin Paalits Shaté Tantsukool 22 4
448 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 21 5
444 Rica Ringenberg CAROLINA TANTSUSTUUDIO 17 6
407 Anette Post Tantsuklubi KOIT 16
782 Amia Vagur Shaté Tantsukool 16
SHOW DANCE_duo
Noored I ja noored II  – 3 paari
403 Annika Absalon ja Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 25 1
405 Maria Heleen Tõniste ja Anabel-Marie Raide Dancelife Tantsustuudio 24 2
402 Hanna Mägi ja Anželika Liisabet Känd Shaté Tantsukool 17 3
Lapsed – 10 paari
396 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 1
401 Mirtel Padar ja Marleen Ollissaar Shaté Tantsukool 19,5 2
398 Maribel Leppik ja Merii Laar V.A.T Stuudio 19 3
395 Laura Ly Tennokese ja Merilin Maiste CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18 4
391 Anni Leppmaa ja Grete Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 16 5.-6.
397 Lisell Ojamets ja Kendra Sard Shaté Tantsukool 16 5.-6.
390 Anni Kukk ja Teele Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 15
393 Getter Vodi ja Kirke Prii Shaté Tantsukool 15
400 Mirjam Karoliine Kask ja Mirjam Olesk V.A.T Stuudio 14
394 Keeteli Laar ja Liisa Kamar V.A.T Stuudio 12
nr Esitaja(d) Tantsustuudio Pealkiri PUNKTID KOHT
JAZZ PERFORMANCE_soolo
Character Jazz lapsed – 9 osalejat
121 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers Wednesday Addams 29 1
125 Krislin Paalits Shaté Tantsukool Lõvikutsika unistus 24 2
126 Lisandra Kaarma Studio Happy Dancers Country girl 21,5 3
119 Anee Afanasjev Tantsutiim MP – Dance Shine like diamond 21 4
120 Anette Post Tantsuklubi KOIT Mäng 20 5.-6.
122 Ketlin Papp Shaté Tantsukool Pipi imetrikid 20 5.-6.
117 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO Grazy hairdresser 19
123 Brianna Närep Studio Happy Dancers Devil 19
124 Helina Akkatus Rapla Tantsustuudio Ohtlik 15
Character Jazz noored I – 8 osalejat
133 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers Mission impossible 24 1
132 Lisete Malinin Shaté Tantsukool Džungliprintsess 23 2
134 Susanna Sarapuu Tantsuklubi KOIT Inspiratsioon 20,5 3
130 Lisandra Villak Shaté Tantsukool Rain on my parade 20 4.-5.
131 Liset Antsmaa Studio Happy Dancers Red Queen 20 4.-5.
127 Isabella Pritsu Eesti Tantsuagentuur Bond Girl 19 6.-7.
128 Kirke Loo Parts Shaté Tantsukool Pahupidi maailm 19 6.-7.
129 Lisandra Aaslaid Studio Happy Dancers Bamby 18
Lyrical Jazz lapsed – 7 osalejat
141 Rebeka Jaadla Tantsuklubi KOIT Lend.. 29 1
139 Lana Levin Goltsman Ballet Studio Metsateel 24 2
135 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO Kaunitar ja koletis 22 3
140 Nika Ševljuga Tantsuteater Polly Me saame lennata 20 4
136 Irina Zukovskaja Goltsman Ballet Studio Hommikul 19 5
137 Jekaterina Kutepova Tantsuteater Polly Girl on the ball 17 6
138 Keidi Mariin Tomson Tantsutiim MP – Dance Follow your dreams 15 7
Lyrical Jazz noored I – 10 osalejat
148 Hanna Vahtra Shaté Tantsukool Dirigendi etüüd 26 1
150 Lotta Tolmats Tantsuklubi KOIT Viimane minut.. 22,5 2
146 Iiris Reier Tantsutiim MP – Dance Im dancing in the dark 22 3
142 Carmen Männigo Maerobic Tantsustuudio Give me all your love 21,5 4.-5.
152 Marian Mäger Tantsuklubi KOIT Hirm 21,5 4.-5.
151 Ly Lindepuu Maerobic Tantsustuudio Ingli pisarad 21 6
149 Kristina Lõhmus Tantsuklubi KOIT Murdmatu 20
145 Hildegard Kivisaar Eesti Tantsuagentuur Tiivutu 18
147 Karolina Barbara Viks Tantsuklubi KOIT Kõik lahkuvad kunagi pesas. 18
144 Christelle Keller Shaté Tantsukool Running from myself 17
Lyr + ch jazz noored II ja täiskasvanud – 8 osalejat
157 Reene Teder Free Flow Studio Between two worlds 30 1
559 Maarja-Liis Uri Shaté Tantsukool Miracles do happen 24 2
158 Vanessa Rahnu Ciara Tantsukool Võitlus elule 23 3
159 Pauline Ööpik Shaté Tantsukool Igaviku klaverimäng 21 4
155 Jane Pärn Rapla Tantsustuudio Rise Up 20 5
156 Markus Niilus Shaté Tantsukool Avastamata maailm 19 6
153 Age Jürgenson Rapla Tantsustuudio Lets move 16 7
154 Gerli Napritson Maerobic Tantsustuudio Tunnetest vabaks 14 8
JAZZ PERFORMANCE_duo/trio
Character Jazz lapsed – 4 paari
102 Susanna Liplik ja Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO Nagu kaks tilka vett 23 1
101 Brit Tiik ja Anna Sofia Supin Goltsman Ballet Studio Ma tahan ka! 22 2
103 Maria Novozhenina, Simona Lipavski ja Inessa Sorokin Goltsman Ballet Studio ei näe ei kuule ei räägi 19 3
104 Marieta ŽORŽOLIANI, Adele Öövel ja Linda Soosaar Võimlemisklubi Diiva Basseini ääres 18 4
Lyr + ch jazz noored I – 8 paari
110 Kristina Õunapuu ja Epp Oidsalu Eesti Tantsuagentuur Soulsisters 21 1
106 Gertrud Ruusmaa ja Lenna Marii Salk Studio Happy Dancers Piraaditüdrukud 20 2
112 Simona Oja ja Brigitta Ploom Eesti Tantsuagentuur Unenägu 18 3
105 Inger Karjus ja Mia Kukk Eesti Tantsuagentuur Sõprus=Ühendus 16 4.-6.
108 Liisa-Lotta Laan ja Laureen Laasik Shaté Tantsukool Catwomen 16 4.-6.
111 Mirtel Teder ja Annabrit Ehamaa Ciara Tantsukool Feel it Still 16 4.-6.
107 Hele-Riin Unt ja Roosimari Kruus Eesti Tantsuagentuur Lost in mind 15
109 Lotta Tolmats ja Susanna Sarapuu Tantsuklubi KOIT Kord aasal… 15
Lyr + ch jazz noored II – 4 paari
115 Iris Ingelbert Sargla, Helge Kalde ja Kirke Kalde Tähtvere Tantsukeskus Under my skin 27 1
113 Helena Plans ja Liis-Aleksandra Boisen Võimlemisklubi Diiva Kes ei tahaks olla kass? 22 2
114 Jane Pärn, Age Jürgenson ja Geidi Saidla Rapla Tantsustuudio What about us? 19 3
116 Diana Batarina ja Anastassija Vassiljeva Tantsustuudio Step Up Isadele ja emadele 26* 4