2018 tulemused: soolod-duod/triod

nr nimi tantsustuudio punktid koht otsustavad punktid
Rhythmic Dance SOOLO
Lapsed
320 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 36 1 peakohtuniku otsus
321 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 36 2
308 Debby- Keira Sepp Tantsukool MP – Dance 33 3
315 Jaanika Orasmäe Tantsukool MP – Dance 28 4
314 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 5 peakohtuniku otsus
325 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 6
307 Caroly Kopelmaa Tantsukool MP – Dance 22 7
301 Anee Afanasjev Tantsukool MP – Dance 21 8
Noored I
327 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 38 1
336 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 30 2 1*10p
331 Annika Absalon Studio Happy Dancers 30 3 peakohtuniku otsus
332 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 30 4
377 Maria Kösler V.A.T Stuudio 29 5
329 Anita Leilop Studio Happy Dancers 28 6
339 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 27 7 1*9p
338 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 8
343 Silvia Pärtelson Studio Happy Dancers 23 9
340 Marleen Mets Tantsukool MP – Dance 22 10
Noored II ja Täiskasvanud
348 Iti – Mai Mätas Tantsukool MP – Dance 38 1
349 Michelle Uelskaja Tähtvere Tantsukeskus 35 2
346 Getriin Riimand V.A.T Stuudio 32 3
347 Iiris Reier Tantsukool MP – Dance 28 4
345 Gertrud Ruusmaa Studio Happy Dancers 21 5
Rhythmic Dance DUO
Lapsed
355 Marleen Ruusmaa ja Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 18 1
356 Rebecca Veimann ja Anette-Marii Jõearu Võimlemis- ja tantsuklubi “Keeris” 15 2 peakohtuniku otsus
354 Krethel Kiviselg ja Caroly Kopelmaa Tantsukool MP – Dance 15 3
352 Anee Afanasjev ja Debby-Keira Sepp Tantsukool MP – Dance 13 4
351 Anni Leppmaa ja Grete Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 11 5 peakohtuniku otsus
353 Heidi Murel ja Getter Innos CAROLINA TANTSUSTUUDIO 11 6
357 Teele Leppmaa ja Anni Kukk CAROLINA TANTSUSTUUDIO 9 7
Noored I
365 Rebeca Kriisa ja Rebeca Kriisa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 1
359 Anna-Liisa Ohaka ja Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio 23 2 1*9p
363 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 23 3
366 Silvia Pärtelson ja Triin-Karolin Hatto Studio Happy Dancers 22 4
358 Angela Kaiste ja Kelis Karu Tantsukool MP – Dance 19 5
362 Liisi Lohk ja Ragne-Riin Pootsik Laine Mägi Tantsukool 18 6
364 Marleen Mets ja Hanna Eliise Tomson Tantsukool MP – Dance 17 7
361 Ingrid Hints ja Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 15 8
360 Emma Kuusiku ja Meridi Ambur V.A.T Stuudio 14 9
Noored II
369 Diana Marlen Rüütelmaa ja Merlin Nõmm CAROLINA TANTSUSTUUDIO 35 1
367 Aleksandra Kantola ja Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 32 2
368 Angela Absalon ja Annika Absalon Studio Happy Dancers 31 3
370 Grit Põldaru ja Liisa Maria Kerge Studio Happy Dancers 26 4
Rhythmic Dance Small Group
Lapsed
372 Karmen Kartau, Krethel Kiviselg, Caroly Kopelmaa, Jaanika Orasmäe, Anee Afanasjev ja Debby- Keira Sepp Tantsukool MP – Dance 30 1
373 Marleen Mets, Hanna Eliise Tomson, Elisabeth Arri Tantsukool MP – Dance 26 2
371 Brianna Närep, Marleen Ruusmaa, Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 23 3
Noored I ja Noored II
376 Laura Puistaja, Nataly Ivanov, Marie-Liset Tauts, Melanie Sulp ja Kristel Mägi Shaté Tantsukool 37 1
374 Anna-Liisa Ohaka, Gerli Ogga, Emilie Niilo, Anabel Paju, Hanna-Liisa Õispuu, Keitlin Metsis, Jane Tiits ja Janete Tiits Rapla Tantsustuudio 29 2
375 Kelis Karu, Iiris Reier, Angela Kaiste Tantsukool MP – Dance 25 3
Lyrical Jazz SOOLO
Lapsed
409 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 24 1
410 Melanie Sulp Shaté Tantsukool 23 2
383 Anne-Maria Veski Tantsuteater Polly 22 3 1*9p
412 Meribel Kötsi Shaté Tantsukool 22 4-5
417 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 4-5
403 Kristel Mägi Shaté Tantsukool 21 6
408 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 20 7
392 Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio 18 8
401 Kirke Prii Shaté Tantsukool 17 9
379 Amia Vagur Shaté Tantsukool 16 10-11
380 Adriana Tihovski Shaté Tantsukool 16 10-11
Noored I
431 Evaliis Läll KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 28 1
451 Liis Marii Koot Danza Tantsukool 27 2
420 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 3
453 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool 25 4
427 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 25 5-6
467 Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 25 5-6
442 Kamilla Dolgikh Tantsuteater Polly 21 7
456 Liselle Kirsipuu Shaté Tantsukool 20 8
438 Isabel Rätsepp Danza Tantsukool 19 9
Noored II
509 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 28 1
530 Marily Pern Danza Tantsukool 26 2
517 Katarina Grete Kuum Danza Tantsukool 24 3
516 Karoliina Kruusimäe Danza Tantsukool 21 4
541 Stella Starkopf Shaté Tantsukool 20 5
Täiskasvanud
545 Alexandra Katariina Org Danza Tantsukool 27 1 2*10p
550 Maris Ootsing Shaté Tantsukool 27 2 peakohtuniku otsus
548 Greetel Joanna Võrk DanceAct Tartu 27 3
552 Triin Veskimeister Danza Tantsukool 24 4
549 Janette Norkko Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 23 5
547 Brigitte Karelsohn Error Tantsukool 22 6
551 Sandra Look Shaté Tantsukool 21 7
553 Vanessa Rahnu Ciara Tantsukool 20 8
546 Alissa Agerova DanceAct Tartu 17 9
HH SOOLO
Lapsed Poisid
630 Alarik Paas Error Tantsukool 26 1
631 Andre Ares Metsoja Shaté Tantsukool 22 2
639 Milan Lebedev Tantsukool WAF Dance 21 3
636 Kermo Veskimäe Error Tantsukool 20 4 peakohtuniku otsus
632 Christian Elmar Kask Stuudio dotE 20 5
635 Kerdo Kaur Martinson Tantsukool WAF Dance 19 6
637 Kristjan Roosalu Shaté Tantsukool 18 7
638 Marten Aadamsoo Tantsukool WAF Dance 17 8 1*7p
634 Karlis Ermanis Tantsukool WAF Dance 17 9
633 Hendrik Soome Shaté Tantsukool 15 10
Noored I Poisid
674 Artur Lember Error Tantsukool 29 1
679 Tõnis Tomson Tantsukool WAF Dance 25 2
673 Artjom Jaskevitš Dancecall MTÜ 22 3
672 Andre Aadamsoo Tantsukool WAF Dance 20 4 1*10p
678 Richard Kiviselg Studio Happy Dancers 20 5
676 Hugo Alexander Talpsepp Stuudio dotE 18 6
677 Miko Mark Rahu Tähtvere Tantsukeskus 17 7
675 Ekke Pärtel Tiirmaa Error Tantsukool 16 8
Noored II ja Täiskasvanud Poisid
729 Markus Monak Tantsukool WAF Dance 27 1
732 Patrick Djakov Free Flow Stuudio 26 2 peakohtuniku otsus
730 Markus Niilus Shaté Tantsukool 26 3
734 Remii Hansen Shaté Tantsukool 24 4 1*8p
735 Toomas Samuel Silbaum Shaté Tantsukool 24 5
731 Mihkel Karus Error Tantsukool 21 6
733 Ranno Kähr Tantsu-ja Spordiklubi RN Stuudio 20 7 1*9p
728 Genneth Grünthal Error Tantsukool 20 8
Lapsed Tüdrukud
657 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 30 1
669 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 2
668 Rica Mia Saluveer Stuudio dotE 26 3-4
670 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 3-4
659 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 23 5
650 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22 6
648 Erel Lõhmus Tähtvere Tantsukeskus 20 7
656 Loviisa Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 19 8
Noored I Tüdrukud
681 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 1
697 Jenny Järvela CAROLINA TANTSUSTUUDIO 28 2
703 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 27 3
691 Emma Carmen Koit Stuudio dotE 25 4 1*10p
714 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 25 5
700 Katarina Mändma Stuudio dotE 24 6
719 Mia Roosileht Stuudio dotE 23 7
690 Darja Raud Error Tantsukool 21 8 peakohtuniku otsus
692 Evelyn Unt KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 21 9
712 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 19 10
Noored II ja Täiskasvanud Tüdrukud
744 Carolyn Veensalu Dreamstudio 30 1
771 Marta Kadai Error Tantsukool 29 2 peakohtuniku otsus
756 Karmen Teesi Pregel Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 29 3
737 Agnes Arumetsa Shaté Tantsukool 26 4 peakohtuniku otsus
767 Lisette Meier Stuudio dotE 26 5
765 Liisa Kangur Shaté Tantsukool 25 6
775 Mirlen Liiv Error Tantsukool 23 7 1*10p
774 Miriam Plaamus KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 23 8
778 Piret Tänava Shaté Tantsukool 22 9
761 Kristiina Tideman Tähtvere Tantsukeskus 22 10 1*9p
766 Liisi Palmist DanceAct Tantsustuudio 22 11
753 Herta Soro Dancecall MTÜ 21 12
777 Pauline Ööpik Shaté Tantsukool 19 13
750 Grete Laura Kunnas Stuudio dotE 17 14
763 Laura Puistaja Shaté Tantsukool 16 15
HH DUO
Lapsed
799 Lyneth Hirvela ja Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 55 1 peakohtuniku otsus
798 Laura Näär ja Katariina Veering Stuudio dotE 55 2
794 Brianna Närep ja Getter Möldre Studio Happy Dancers 41 3 3*8p
792 Alarik Paas ja Kermo Veskimäe Error Tantsukool 41 4
795 Grete Saska ja Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 39 5 1*9p
797 Laura Ly Tennokese ja Merilin Maiste CAROLINA TANTSUSTUUDIO 39 6
793 Anni Kukk ja Teele Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 32 7
Noored I
811 Rebeca Kriisa ja Jenny Järvela CAROLINA TANTSUSTUUDIO 30 1
810 Nora Katreen Harik ja Karmen Huberg CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 2
806 Katarina Mändma ja Linda Liisa Kamsakann Stuudio dotE 26 3
808 Laura Marii Palo ja Lorete Müürsepp Stuudio dotE 25 4-5
813 Tõnis Tomson  ja Andre Aadamsoo Tantsukool WAF Dance 25 4-5
809 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20 6 2*8p
802 Adele Ehasalu ja Liisa Lukk CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20 7
Noored II ja Täiskasvanud
835 Kristi Veskimäe ja Laura Pakasaar Dancecall MTÜ 28 1
824 Karmen Teesi Pregel ja Carolyn Veensalu Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 27 2
816 Eliis Ojala ja Liisi Palmist DanceAct Tantsustuudio 25 3 1*10p
828 Lisette Meier ja Emma Carmen Koit Stuudio dotE 25 4
815 Diana Marlen Rüütelmaa ja Merlin Nõmm CAROLINA TANTSUSTUUDIO 23 5
836 Madli Utt ja Kerli Ilves Tähtvere Tantsukeskus 21 6 1*8p
820 Hannah Heinaste ja Linnea Jerkku CAROLINA TANTSUSTUUDIO 21 7
826 Kertu Einman ja Anette Roosiväli DanceAct Tantsustuudio 20 8 1*8p
833 Mihkel Karus ja Artur Lember Error Tantsukool 20 9
819 Grete-Anelle Hall ja Kendra-Liis Keller Black and Brownie Tantsukool 19 10
814 Aleksandra Kantola ja Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18 11
827 Kirke Vöörmann ja Triin Joon CAROLINA TANTSUSTUUDIO 17 12
Show SOOLO
Lapsed
860 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 29 1
893 Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio 26 2
857 Melanie Sulp Shaté Tantsukool 24 3
910 Adriana Tihovski Shaté Tantsukool 23 4 1*10p
843 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 23 5 1*9p
859 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 23 6
875 Kirke Prii Shaté Tantsukool 20 7
844 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 19 8
904 Anni Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 16 9
899 Elisabeth Ristoja Ciara Tantsukool 15 10
Noored I
944 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool 29 1
970 Evaliis Läll KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 28 2
976 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 27 3 peakohtuniku otsus
989 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 4
958 Jenny Järvela CAROLINA TANTSUSTUUDIO 25 5
952 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 24 6 peakohtuniku otsus
932 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 24 7
939 Lisete Lõokene Shaté Tantsukool 23 8
956 Kadi Krikmann Shaté Tantsukool 22 9
934 Lota Kalberg Shaté Tantsukool 20 10 1*8p
920 Nataly Ivanov Shaté Tantsukool 20 11 peakohtuniku otsus
964 Hanna Vahtra Shaté Tantsukool 19 12
938 Lisete Malinin Shaté Tantsukool 19 13
969 Evelyn Unt KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 18 14
987 Anette Post Tantsuklubi KOIT 17 15
Noored II
1021 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 29 1
996 Ranno Kähr Tantsu-ja Spordiklubi RN Stuudio 26 2
992 Ülleri Kärner Shaté Tantsukool 25 3-4
1036 Agnes Koppel Shaté Tantsukool 25 3-4
1037 Aana Kään Shaté Tantsukool 24 5
994 Sandra Sarapuu Shaté Tantsukool 23 6 peakohtuniku otsus
1005 Lisette Põlgast Shaté Tantsukool 23 7
1031 Anette Mear KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 21 8
1001 Merit Leiman Ciara Tantsukool 18 9
Täiskasvanud
1042 Kätriin Viru Shaté Tantsukool 30 1
1041 Kertu Raja Kaari Sillamaa Muusikateater 23 2 1*9p
1039 Theressa Laumets Tähtvere Tantsukeskus 23 3
1040 Krõõt Soomets - 21 4
1038 Triinu Kängsepp Ciara Tantsukool 17 5
KK MIX
Lapsed
1171 Kristel Mägi Shaté Tantsukool 26 1
1197 Adriana Tihovski Shaté Tantsukool 25 2 1*10p
1162 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 25 3
1152 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 23 4
1151 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 21 5-6 peakohtuniku otsus
1184 Elise Unt KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 21 5-6 peakohtuniku otsus
1161 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 21 7
1177 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20 8
1155 Piia Sofia Tatter CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18 9
1149 Amia Vagur Shaté Tantsukool 16 10
Noored I
1287 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 1 peakohtuniku otsus
1249 Jenny Järvela CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 2
1229 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool 27 3
1262 Evaliis Läll KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 25 4
1264 Emma Carmen Koit Stuudio dotE 23 5 1*8p
1231 Liisa Kruusmann FACE Moe- ja Tantsukool 23 6
1284 Andre Aadamsoo Tantsukool WAF Dance 21 7 peakohtuniku otsus
1212 Mia Roosileht Stuudio dotE 21 8
1201 Tõnis Tomson Tantsukool WAF Dance 20 9
1260 Getter Miida Kask Põlva Spordi- ja Tantsukool Meie Stuudio 19 10 1*7p
1274 Artjom Jaskevitš Dancecall MTÜ 19 11
1241 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 18 12
Noored II
1366 Carolyn Veensalu Dreamstudio 45 1
1293 Veronika Sadkevitš FACE Moe- ja Tantsukool 44 2 3*10p
1315 Markus Monak Tantsukool WAF Dance 44 3
1348 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 43 4
1376 Agnes Koppel Shaté Tantsukool 40 5 1*9p
1333 Karmen Teesi Pregel Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 40 6
1296 Stella Starkopf Shaté Tantsukool 39 7 1*10p
1295 Toomas Samuel Silbaum Shaté Tantsukool 39 8
1378 Aana Kään Shaté Tantsukool 37 9 2*8p
1369 Annabel Piirma DanceAct Tantsustuudio 37 10
1304 Patrick Djakov Free Flow Stuudio 36 11 1*10p
1312 Merili Maalmeister Dancecall MTÜ 36 12 1*9p
1377 Agnes Arumetsa Shaté Tantsukool 36 13
1300 Ranno Kähr Tantsu-ja Spordiklubi RN Stuudio 35 14 1*9p
1362 Diana Marlen Rüütelmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 35 15
1364 Cristiana Bonita Piipuu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 34 16
Täiskasvanud
1393 Greetel Joanna Võrk DanceAct Tartu 45 1
1391 Kädi Ootsing Shaté Tantsukool 44 2 3*9p
1384 Laura Pakasaar Dancecall MTÜ 44 3
1395 Andre Laine Põlva Spordi- ja Tantsukool Meie Stuudio 42 4 1*10p
1396 Alexandra Katariina Org Danza Tantsukool 42 5
1388 Kätriin Viru Shaté Tantsukool 41 6
1392 Hele-Liis Peedosk DanceAct Tartu 37 7 1*9p
1379 Triin Veskimeister Danza Tantsukool 37 8
1381 Samuel Koppel Free Flow Stuudio 35 9
1382 Melissa Kapp Danza Tantsukool 34 10
1383 Mari Ann Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 32 11
Jazz PERFORMANCE SOOLO
Lapsed
580 Jekaterina Kutepova Tantsuteater Polly 37 1
582 Angelica Bolhovitina Tantsuteater Polly 36 2
589 Marleen Ruusmaa Studio Happy Dancers 33 3
588 Melanie Sulp Shaté Tantsukool 31 4 1*10p
585 Arina Markelova Tantsuteater Polly 31 5
581 Lyneth Hirvela Studio Happy Dancers 30 6
587 Anne-Maria Veski Tantsuteater Polly 29 7
584 Viktoria Kovaljova Tantsuteater Polly 28 8-9
586 Kristel Mägi Shaté Tantsukool 28 8-9
583 Heidi Murel CAROLINA TANTSUSTUUDIO 27 10
Noored I
602 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool 39 1
600 Anna-Maria Tšižik Tantsuteater Polly 38 2
597 Kamilla Dolgikh Tantsuteater Polly 34 3
601 Liselle Kirsipuu Shaté Tantsukool 33 4 peakohtuniku otsus
599 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 33 5
593 Evaliis Läll KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 32 6 2*9p
591 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 32 7 peakohtuniku otsus
590 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 32 8
598 Nataly Ivanov Shaté Tantsukool 31 9
594 Kadi Krikmann Shaté Tantsukool 28 10 2*8p
596 Krislin Paalits Shaté Tantsukool 28 11
595 Annika Absalon Studio Happy Dancers 26 12
592 Lisete Lõokene Shaté Tantsukool 25 13
Noored II ja Täiskasvanud
608 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 38 1
605 Greetel Joanna Võrk DanceAct Tartu 37 2
604 Anastasija Bõtškova Danza Tantsukool 36 3
611 Stella Starkopf Shaté Tantsukool 33 4 1*10p
603 Alexandra Katariina Org Danza Tantsukool 33 5
610 Lisabet Loigu Shaté Tantsukool 31 6
609 Katarina Grete Kuum Danza Tantsukool 30 7
607 Hanna Brita Kähari Danza Tantsukool 29 8
606 Grete Mürk Danza Tantsukool 28 9
Jazz PERFORMANCE DUO/TRIO
Lapsed
562 Amia Vagur ja Adriana Tihovski Shaté Tantsukool 37 1
561 Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova Tantsuteater Polly 36 2
560 Merlyn Mosin ja Meribel Kötsi Shaté Tantsukool 32 3
Noored I
565 Evaliis Läll ja Evelyn Unt KT Stuudio Tallinna Huvikeskus Kullo 33 1
568 Sofia Kirillova ja Lauren-Kairiin Põldoja Tantsuteater Polly 30 2
569 Epp Oidsalu ja Kristina Õunapuu Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 29 3 peakohtuniku otsus
567 Nadežda Ivanova ja Jekaterina Nelidova Tantsuteater Polly 29 4
566 Lauren Etverk ja Liisi Karolin Kolk Stuudio dotE 28 5 1*9p
563 Lisete Lõokene ja Laura Brita Einpaul Shaté Tantsukool 28 6-7
564 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola CAROLINA TANTSUSTUUDIO 28 6-7
Noored II
571 Karmen Teesi Pregel ja Carolyn Veensalu Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 36 1
570 Lauren Valge ja Ellen-Maria Makus Danza Tantsukool 30 2
573 Carolyn Veensalu, Miia Laur ja Laura Tooming Dreamstudio 29 3 peakohtuniku otsus
572 Chrete Keit Dikker ja Kirke Vöörmann CAROLINA TANTSUSTUUDIO 29 4
Täiskasvanud
576 Markus Monak, Mark Monak ja Gertrud Kuusmaa Tantsukool WAF DAnce 35 1
579 Kirke Kalde, Helge Kalde ja Iris Ingelbert Sargla Tähtvere Tantsukeskus 33 2 1*10p
575 Karmen Teesi Pregel ja Janette Norkko Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool 33 3
577 Brigitte Karelsohn ja Marta Kadai Error Tantsukool 31 4 1*10p
578 Valeria Vetoškina ja Eliisa Kruberg Varjud 31 5
574 Alexandra Katariina Org, Hanna Brita Kähari ja Greetel Joanna Võrk Danza Tantsukool 30 6
SDS PERFORMANCE SOOLO
Lapsed ja Noored I
617 Jenny Järvela CAROLINA TANTSUSTUUDIO 39 1
618 Nora Katreen Harik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 28 2
616 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 26 3
Noored II ja Täiskasvanud
622 Toomas Samuel Silbaum Shaté Tantsukool 36 1
619 Liisa Kangur Shaté Tantsukool 34 2
620 Triinu Aruväli Triini Dance Crew 28 3
621 Markus Niilus Shaté Tantsukool 27 4