2016 tulemused: video-eelvoorust edasipääsenud

 

 

STUUDIO TANTSIJA(D) KAVA NIMI VANUSEASTE KATEGOORIA
Carolina Tantsustuudio Adele Ehasalu Mälestus Lapsed Jazz performance
Tantsuteater Polly Angelica Bolhovitina Masha seiklused Lapsed Jazz performance
Tantsuteater Polly Anna – Maria Tšižik No me voy sin bailar Lapsed Jazz performance
Studio Happy Dancers Annika Absalon Mad Hatter Lapsed Jazz performance
Tantsuteater Polly Jekaterina Kutepova Сupido või Lõbus Pippi Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Karoli Arujõe Royal or Rebel? Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Kristel Mägi My little pony Lapsed Jazz performance
DanceAct Tantsustuudio Liis Marii Koot Samurai kevad Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Lisandra Leemets Batgirl – Princess of Darkness Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Liselle Kirsipuu Lullaby Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Lisete Lõokene Moon Angel Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Marie Liset Tauts A dream of Cinderella Lapsed Jazz performance
Carolina Tantsustuudio Matilda Kaare Esimene lend Lapsed Jazz performance
Shaté Tantsukool Melanie Sulp Jungle Girl Lapsed Jazz performance
Tantsuklubi HOP Mirell Suur Meenutusi reisilt Lapsed Jazz performance

 

Carolina Tantsustuudio Adele Ehasalu ja Greete Kala Sööbik ja Pisik Lapsed Jazz perfomance duo
Studio Happy Dancers Annika Absalon ja Hedi Voor-Voort Nightmares and daydreams Lapsed Jazz perfomance duo
Shaté Tantsukool Amia Vagur ja Adriana Tihovski Marsupilami kutsikad Lapsed Jazz perfomance duo
Tatiana Ilvese Võimlemiskool Dzemma Hakobyan ja Nikol Orlova Lumetüdrukud Lapsed Jazz perfomance duo
NORD Ellina Golovtśeno ja Viktor Lukjanov Fiksikud Lapsed Jazz perfomance duo
Tantsustuudio “Star Dance” Milana Košeleva ja Sofija Barõšnikova Best Friends Forever Lapsed Jazz perfomance duo
Tantsuteater Polly Nadežda Ivanova ja Jekaterina Nelidova Seiklejad Lapsed Jazz perfomance duo

 

Carolina Tantsustuudio Aleksandra Kantola Mängutoos Noored I Jazz performance
Shaté Tantsukool Hanna Paluoja Bradypodion pumilum Noored I Jazz performance
Tantsuteater Polly Jana Gerassimova My favourite things Noored I Jazz performance
Carolina Tantsustuudio Kirke Vöörmann Lost in hope Noored I Jazz performance
DanceAct Tantsustuudio Lauren-Ly Valge Tornaado Noored I Jazz performance
Tantsustuudio “Star Dance” Maria Zikas I Dreamed a Dream Noored I Jazz performance
Error Tantsukool Marta Kadai Hüvastijätt Noored I Jazz performance
V.A.T Stuudio Miia Kaare A cool cat in town Noored I Jazz performance
Tantsustuudio “Star Dance” Sofija Popova Full Moon Noored I Jazz performance

 

Shaté Tantsukool Anabel Zopp ja Hanna-Helena Kaarna Sōpruse jōud Noored I Jazz performance duo
Shaté Tantsukool Lisandra Leemets ja Hanna Paluoja Varjude mäng Noored I Jazz performance duo
V.A.T Stuudio Miia Kaare ja Isabella Pritsu Ingli puudutus Noored I Jazz perfomance duo

 

DanceAct Tantsustuudio Alexandra Katariina Org Mu südame noodid Noored II Jazz performance
Tantsuteater Polly Alissa Allahverdjan The World of Money Noored II Jazz performance
Tantsustuudio “Star Dance” Anastasia Bõtškova Letter From The Past Noored II Jazz performance
Studio Happy Dancers Angela Absalon Maleficent Noored II Jazz performance
Carolina Tantsustuudio Johanna Zelinski Quiet voices Noored II Jazz performance
Tantsustuudio “Star Dance” Julia Arabkina First Time in New York Noored II Jazz performance
Shaté Tantsukool Kädi Ootsing Only Fools Noored II Jazz performance
Shaté Tantsukool Laura Liset Keerov Spirit of Freedom – Avatar Noored II Jazz performance
Laine Mägi Tantsukool Linde- Mari Maibach In memories Noored II Jazz performance
DanceAct Tantsustuudio Loretta Liiv Feeling good Noored II Jazz performance
Sir N Marie Loviise Mänd Bird set free Noored II Jazz performance
DanceAct Tantsustuudio Marily Pern Falling in love Noored II Jazz performance
Shaté Tantsukool Mirjam Mällo Detective Sherlock Holmes Noored II Jazz performance
Shaté Tantsukool Stella Starkopf The Deathless Holy Bird Noored II Jazz performance
Shaté Tantsukool Stiina Jõerand Follow Noored II Jazz performance

 

DanceAct Tantsustuudio Alexandra Katariina Org ja Karoliina Kruusimäe Drifting away Noored II Jazz perfomance duo
Tantsustuudio “Star Dance” Anastasija Bõtškova ja Jekaterina Bõtškova Old Age Noored II Jazz perfomance duo
ETA Tantsukool Karita Särekannu ja Hanna Gerta Alamets Moosivargad Noored II Jazz perfomance duo
Tantsustuudio “Star Dance” Laura Kartavina ja Viktoria Ivanova Guardians Noored II Jazz perfomance duo
Carolina Tantsustuudio Laureen Melikov ja Victoria Ossipova Inglid Noored II Jazz perfomance duo
WAF Mark ja Markus Monak Väärtusetu väärtus Noored II Jazz perfomance duo
Tantsustuudio “Star Dance” Paula Pakina ja Vanda Pakina Inspiring Creativity Noored II Jazz perfomance duo
V.A.T Stuudio Triinu-Liis Loit ja Gertiin Riimand Vastupanu Noored II Jazz perfomance duo

 

Free Flow Studio Alari Lukk I Gave it All Täiskasvanud Jazz performance
ETA Tantsukool Janette Norkko Will you Täiskasvanud Jazz performance
Carolina Tantsustuudio Kätlin Raja Mõtted Täiskasvanud Jazz performance
TTÜ Tantsutüdrukud Keit Arleen Kalle Puuduta Täiskasvanud Jazz performance
Tähtvere Tantsukeskus Krõõt Soomets Amor Vincit Omnia Täiskasvanud Jazz performance
Shaté Tantsukool Maris Ootsing Wild Täiskasvanud Jazz performance

 

ETA Tantsukool Aune Tenslind ja Maryn-Liis Rüütelmaa Work in progress Täiskasvanud Jazz perfomance duo
Carolina Tantsustuudio Gertrud Kuusmaa ja Diana Ossipova Hingepuhastus Täiskasvanud Jazz perfomance duo
Free Flow Studio Johhan Rosenberg ja Anna Maria Kalvi Ainult südamega näed sa hästi – Antoine de Saint-Exupéry Täiskasvanud Jazz perfomance duo
S-Stuudio Karoline Suhhov ja Johanna Kümmel tantsutehniline aktiviteet Täiskasvanud Jazz perfomance duo
Tantsustuudio “Star Dance” Olga Lans ja Egor Zadoya Don`t Be Shy Täiskasvanud Jazz perfomance duo

 

Extemp Ketrin Vigant Home alone lapsed Tänav performance
WAF Markus Monak Produkt Noored II Tänav performance
Carolina Tantsustuudio Patrick Tag Djakov Jonny bravo Noored I Tänav performance
Shaté Tantsukool Yvette Benno Last semester Noored II Tänav performance

* Tänav performance kategoorias võistlevad kõik vanuseastmed koos.

 

Sir N ja Sixtina Eghert-Sören Nõmm ja Marie Loviise Mänd Crazy IN Love Täiskasvanud Tänav performance duo
ETA Tantsukool Janette Norkko ja Karmen Teesi Pregel Mauzania Täiskasvanud Tänav performance duo
Shaté Tantsukool Karina Sepp ja Karli Haava It’s only in your head Täiskasvanud Tänav performance duo
Carolina Tantsustuudio Mari Ann Kaare ja Silvia Põld Grease brides Täiskasvanud Tänav performance duo