Registreerumine

REGISTREERIMISE STEP-BY-STEP JUHIS

  1. Saatke kiri meiliaadressile kuldnekarikas[ät]gmail.com sooviga registreeruda ning lisage juurde oma tantsuklubi/stuudio nimi (eelvoorude puhul ka millisest eelvoorust soovite osa võtta). Kindlasti saatke kiri sellelt aadressilt, millele tahate hiljem ka arve saada.
  2. Teie emailile tuleb kiri lingiga, kust leiate registreerimislehe. Seda lehte saate registreerimisperioodi vältel ise pidevalt muuta. Registreerimislehte ei pea alla laadima. Seda täitke otse internetibrauseris. PS! Kontrollige kindlasti ka rämpspostkasti, sest vahest võivad meie kirjad sinna sattuda.
  3. Automaatselt suletakse kõik nimekirjad registreerimistähtaja viimasel päeval kell 22:01.
  4. Teie meilile tuleb arve ning registreerimisleht läheb lukku, st muudatusi enam teha ei saa.

PS! Kõikide soolode ja duode registreerijad ühest tantsukoolist pannakse kokku ning arve väljastatakse vastavale tantsukoolile registreerimistähtaja viimasel päeval või varem tantsukooli soovil. Tantsukoolil on võimalik vaadata registreerijate nimekirja registreerimislehelt.

Registreerides tantsufestivalile Kuldne Karikas ja/või erivõistlusele Spotlight Challenge, olete nõustunud reglemendiga, mis on toodud Kuldse Karika koduleheküljel http://kuldnekarikas.ee/reglement/ ja http://kuldnekarikas.ee/sc-reglement/.

 

REGISTREERIMISTÄHTAJAD

Tantsufestival Kuldne Karikas 2019

EELREGISTREERIMINE. Sel hooajal on vaja kõik võistlusel osalevad tantsud registreerida enne 6. veebruari 2019. Selleks hetkeks on vaja registreerimislehele sisestada tantsu kategooria, vanuseastme, kava kestuse ning eelvooru, kus võistleb. Hilisemalt registreeritud tantsudele kehtib eraldi hinnakiri, mis on reglemendis välja toodud.

Eelregistreerimine – 7.01.2019 – 6.02.2019

 

Viimane tähtaeg sisestamaks kõiki ülejäänud andmeid on järgnevad:

Tartu eelvoor – 15. veebruar
Tallinna eelvoor – 22. veebruar
Pärnu eelvoor – 15. märts
Võru eelvoor – 22. märts

 

PS!! Igal eelvoorul on piiratud arv kohti, mistõttu võtame tantse vastu registreerimise järjekorra alusel. Kui eelvoor saab täis, kuid soovijaid veel on, siis suuname järgmisesse eelvooru, kus on vabu kohti.