Registreerumine

REGISTREERIMISTÄHTAJAD

Tantsufestival Kuldne Karikas 2019
Selleks hooajaks on grupikavade registreerimine Kuldse Karika eelvoorudesse lõppenud. Täname kõiki registreerituid!

Viimane tähtaeg sisestamaks tantsijate koosseise registreeritud tantsudesse on järgnevad:
Tartu eelvoor – 15. veebruar
Tallinna eelvoor – 22. veebruar
Pärnu eelvoor – 15. märts
Võru eelvoor – 22. märts

Kuldse Karika finaal 2019
Lisaks eelvoorudest edasi pääsenud grupikavadele saab finaalis võistelda ka soolo, duo ja trio ning production kategooriates. Täpsemad kategooriad leiab reglemendist!

Nende registreerimine finaali toimub 12.04 – 23.04.

REGISTREERIMISE STEP-BY-STEP JUHIS

  1. Saatke kiri meiliaadressile kuldnekarikas[ät]gmail.com sooviga registreeruda ning lisage juurde oma tantsuklubi/stuudio nimi (eelvoorude puhul ka millisest eelvoorust soovite osa võtta). Kindlasti saatke kiri sellelt aadressilt, millele tahate hiljem ka arve saada.
  2. Teie emailile tuleb kiri lingiga, kust leiate registreerimislehe. Seda lehte saate registreerimisperioodi vältel ise pidevalt muuta. Registreerimislehte ei pea alla laadima. Seda täitke otse internetibrauseris. PS! Kontrollige kindlasti ka rämpspostkasti, sest vahest võivad meie kirjad sinna sattuda.
  3. Automaatselt suletakse kõik nimekirjad registreerimistähtaja viimasel päeval kell 22:01.
  4. Teie meilile tuleb arve ning registreerimisleht läheb lukku, st muudatusi enam teha ei saa.

PS! Kõikide soolode ja duode registreerijad ühest tantsukoolist pannakse kokku ning arve väljastatakse vastavale tantsukoolile registreerimistähtaja viimasel päeval või varem tantsukooli soovil. Tantsukoolil on võimalik vaadata registreerijate nimekirja registreerimislehelt.

Registreerides tantsufestivalile Kuldne Karikas ja/või erivõistlusele Spotlight Challenge, olete nõustunud reglemendiga, mis on toodud Kuldse Karika koduleheküljel http://kuldnekarikas.ee/reglement/ ja http://kuldnekarikas.ee/sc-reglement/.

Lisa kommentaar