Registreerumine

REGISTREERIMISTÄHTAJAD

Erivõistlus Spotlight Challenge
Spotlight Challenge Winter Special registreerimine on selleks korraks lõppenud!

Spotlight Challenge Spring Special registreerimise kestab 5. detsembrist 2019 kuni 28. jaanuarini 2020.

Tantsufestival Kuldne Karikas 2020
Tantsude registreerimine kestab 2. jaanuarist kuni 4. veebruarini 2020. Tähtajaks on vaja kirja panna kategooria, vanuseaste ning eelvoor, kus tants osaleb. Alates 5. veebruarist kehtib uuele registreeritud tantsule kõrgem hinnakiri, milleks on 75 € tantsu kohta.

Viimane tähtaeg sisestamaks tantsijate koosseise registreeritud tantsudesse on järgnevad:
Pärnu eelvoor – 4. veebruar
Tartu eelvoor – 18. veebruar
Võru eelvoor – 3. märts
Tallinna eelvoor – 10. märts

Kuldse Karika suurejooneline finaal 2020
Lisaks eelvoorudest edasi pääsenud grupitantsudele saab finaalis võistelda ka soolo, duo ja trio ning production kategooriates. Täpsemad kategooriad leiab reglemendist!

Nende registreerimine finaali toimub 7. aprillist kuni 28. aprillini 2020.

REGISTREERIMISE JUHIS

  1. Saatke kiri meiliaadressile kuldnekarikas[ät]gmail.com sooviga registreeruda ning lisage juurde oma tantsuklubi/stuudio/trupi nimi (eelvoorude puhul ka millisest eelvoorust soovite osa võtta).
  2. Teie emailile tuleb kiri lingiga, kust leiate registreerimislehe. Seda lehte saate registreerimisperioodi vältel ise pidevalt muuta. Registreerimislehte ei pea alla laadima. Seda täitke otse internetibrauseris. PS! Kontrollige kindlasti ka rämpspostkasti, sest vahest võivad meie kirjad sinna sattuda.
  3. Automaatselt suletakse kõik nimekirjad registreerimistähtaja viimasel päeval kell 22:01.
  4. Teie meilile tuleb arve ning registreerimisleht läheb lukku, st muudatusi enam teha ei saa.

PS! Registreerimine toimub tantsustuudio kaudu. Kui tantsija soovib võistelda, kuid ei ole seotud ühegi tantsustuudioga, siis sellest meilis teada anda.
PPS!Kõikide soolode ja duode registreerijad ühest tantsustuudiost pannakse kokku ning arve väljastatakse vastavale tantsustuudiole registreerimistähtaja viimasel päeval või varem tantsustuudio soovil. Tantsustuudiol on võimalik vaadata registreerijate nimekirja registreerimislehelt.

Registreerides tantsufestivalile Kuldne Karikas ja/või erivõistlusele Spotlight Challenge, olete nõustunud reglemendiga, mis on toodud Kuldse Karika koduleheküljel http://kuldnekarikas.ee/reglement/ ja http://kuldnekarikas.ee/sc-reglement/.