Registreerumine

REGISTREERIMISE STEP-BY-STEP JUHIS

  1. Saatke kiri meiliaadressile kuldnekarikas[ät]gmail.com sooviga registreeruda ning lisage juurde oma tantsuklubi/stuudio nimi (eelvoorude puhul ka millisest eelvoorust soovite osa võtta). Kindlasti saatke kiri sellelt aadressilt, millele tahate hiljem ka arve saada.
  2. Teie emailile tuleb kiri lingiga, kust leiate registreerimislehe. Seda lehte saate registreerimisperioodi vältel ise pidevalt muuta. Registreerimislehte ei pea alla laadima. Seda täitke otse internetibrauseris. PS! Kontrollige kindlasti ka rämpspostkasti, sest vahest võivad meie kirjad sinna sattuda.
  3. Kui olete KOGU registreerimislehe täitnud ning ei soovi enam muudatusi teha, siis saatke meile kiri, et olete andmete sisestamisega lõpetanud. See on korraldajatele ühtlasi ka märgiks, et soovite saada arve.
  4. Automaatselt suletakse kõik nimekirjad registreerimistähtaja viimasel päeval kell 22:01.
  5. Teie meilile tuleb arve ning registreerimisleht läheb lukku, st muudatusi enam teha ei saa.

PS! Kõikide soolode ja duode registreerijad ühest tantsukoolist pannakse kokku ning arve väljastatakse vastavale tantsukoolile registreerimistähtaja viimasel päeval või varem tantsukooli soovil. Tantsukoolil on võimalik vaadata registreerijate nimekirja registreerimislehelt.

 

REGISTREERIMISTÄHTAJAD

Spotlight Challenge Winter Special

23.10 – 12.11 – registreerimine

Spotlight Challenge Spring Special

03.01 – 18.01 – registreerimine

Tantsufestival Kuldne Karikas 2018

04.12 – 11.02 – Võru eelvooru kavade registreerimine

04.12 – 25.02 – Tartu eelvooru kavade registreerimine

04.12 – 11.03 – Pärnu eelvooru kavade registreerimine

04.12 – 18.03 – Tallinna eelvooru kavade registreerimine
PS! Festivalil on kohtade arv piiratud, seega kehtib kes-ees-see-sees printsiip. Kui soovite endale koha kindlustada, siis tuleks enne 5. veebruari 2018 sõltumata eelvoorust registreerimislehel täita ära järgmised väljad: eelvoor, vanuseaste, kategooria ja kava kestus. 

16.04 – 28.04 – KK finaaliks soolode-duode ja production registreerimine ning performance kategooria video-eelvoor