Spotlight Challenge Winter Special 2017 tulemused

 

nr Esitaja(d) Tantsustuudio
HIP HOP_soolo
täiskasvanud – 6 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
104 Laura Pakasaar Dancecall MTÜ 1 25,5
102 Kristi Veskimäe Dancecall MTÜ 2 25
103 Jaana Persidski Eesti Tantsuagentuur 3 24,5
106 Britt Misler MTÜ Free Flow Studio 4 19,5
101 Bertram Sargla Tähtvere Tantsukeskus 5 17
noored II – 31 osalejat
130 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 1 26,5
108 Carolyn Veensalu Dreamstudio 2 26
123 Lidia Kleshina Friends school 3 24,5 Rohkem kõrgeid punkte
121 Annabel Piirma DanceAct Tantsustuudio 4 24,5
111 Toomas Samuel Silbaum Shaté Tantsukool 5.-6 24
137 Mona Mia Lember Dreamstudio 5.-6 24
122 Lisette Meier Stuudio dotE 23
112 Merlin Nõmm CAROLINA TANTSUSTUUDIO 22
124 Remii Hansen Shaté Tantsukool 21
118 Maria Maas DanceAct Tantsustuudio 18,5
131 Diana Penkova Friends school 18,5
132 Liisi Palmist DanceAct Tantsustuudio 15,5
noored I – 52 osalejat
174 Aleksandra Kantola CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 23 Rohkem kõrgeid punkte
145 Andre Aadamsoo Tantsukool WAF 2 23
347 Kessu-Liis Koppel Tähtvere Tantsukeskus 3 22
163 Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 4.-6. 21
164 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 4.-6. 21
173 Katarina Mändma Stuudio dotE 4.-6. 21
159 Emma Carmen Koit Stuudio dotE 20
138 Tõnis Tomson Tantsukool WAF 18
144 Rei Helin Varres Stuudio dotE 17
lapsed – 22 osalejat
208 Sigrid Saska CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 25,5
243 Christian Elmar Kask Stuudio dotE 2 24 Rohkem kõrgeid punkte
201 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 3 24
188 Kermo Veskimäe Error Tantsukool 4.-5. 22,5
195 Alarik Paas Error Tantsukool 4.-5. 22,5
204 Betty Nora Tamm Stuudio dotE 6 19,5
199 Rica Ringenberg CAROLINA TANTSUSTUUDIO 16,5
198 Andre Ares Metsoja Shaté Tantsukool 15
nr Esitaja(d) Tantsustuudio
HIP HOP_duo
noored II – 10 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
217 Diana Marlen Rüütelmaa ja Merlin Nõmm CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 28,5
216 Lisette Meier ja Emma Carmen Koit Stuudio dotE 2.-3. 24
220 Triin Joon ja Kirke Vöörmann CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2.-3. 24
222 Miriam Plaamus ja Evelyn Unt Tallinna Huvikeskus Kullo 4 22,5
215 Hannah Heinaste ja Linnea Jerkku CAROLINA TANTSUSTUUDIO 5 19,5
221 Mihkel Karus ja Artur Lember Error Tantsukool 6 18
213 Vanessa Tamm ja Ingrid Pae Error Tantsukool 15
218 Meeli Õigus ja Gerda Lisette Priisalm Tallinna Huvikeskus Kullo 15
219 Remii Hansen ja Markus Niilus Shaté Tantsukool 13,5
214 Ramona-Lysa Reim ja Anette Mear Tallinna Huvikeskus Kullo 10,5
noored I ja lapsed – osalejat 18
227 Rebeca Kriisa ja Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 28,5
228 Tõnis Tomson  ja Andre Aadamsoo Tantsukool WAF 2 24
238 Katarina Mändma ja Linda Liisa Kamsakann Stuudio dotE 3 22,5
225 Kessu-Liis Koppel ja Meribel Aruväli Tähtvere Tantsukeskus 4 19,5
230 Laura Marii Palo ja Lorete Müürsepp Stuudio dotE 5 18
239 Kermo Veskimäe ja Alarik Paas Error Tantsukool 6 16,5
nr Esitaja(d) Tantsustuudio
SHOW_soolo
täiskasvanud – 5 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
302 Kätriin Viru Shaté Tantsukool 1 26
301 Kädi Ootsing Shaté Tantsukool 2 23
304 Grit Tarvis MTÜ Free Flow Studio 3 20
305 Olga Lans Tantsustuudio Star Dance 4 19
303 Viktoria Tšumak Tantsustuudio Star Dance 5 18
noored II – 29 osalejat
329 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 1 26
334 Maria Zikas Tantsustuudio Star Dance 2 23
310 Agnes Koppel Shaté Tantsukool 3 22
321 Sandra Sarapuu Shaté Tantsukool 4 21
323 Julia Arabkina Tantsustuudio Star Dance 5 20
308 Kaisa-Lisete Kumari DanceAct Tantsustuudio 6 15
315 Anette Merisalu Selver Tallinn Dance Team 15
326 Darja Osinina Tantsustuudio Star Dance 15
328 Sofija Popova Tantsustuudio Star Dance 15
306 Miriam Plaamus Tallinna Huvikeskus Kullo 14
noored I – 42 osalejat
363 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool 1 30
341 Aleksandra Kantola CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2 27
338 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 3.-4. 22,5
339 Marie-Liset Tauts Shaté Tantsukool 3.-4. 22,5
366 Kristiina Popovitš Tantsustuudio Star Dance 5.-7. 19,5
367 Evelyn Unt Tallinna Huvikeskus Kullo 5.-7. 19,5
371 Evaliis Läll Tallinna Huvikeskus Kullo 5.-7. 19,5
368 Vanessa Faith Andresson Selver Tallinn Dance Team 18
348 Aleksandrina Smirnova Tantsustuudio Star Dance 16,5
351 Elina Varivoda Tantsustuudio Star Dance 16,5
lapsed – 58 osalejat
433 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 26
431 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2 23
408 Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio 3 21 Rohkem kõrgeid punkte
403 Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 4 21
394 Adriana Tihovski Shaté Tantsukool 5 20
397 Elisaveta Kuznetsova Tallinna Huvikeskus Kullo 6 18
426 Melanie Sulp Shaté Tantsukool 16
379 Helena Laur Error Tantsukool 15
391 Elise Unt Tallinna Huvikeskus Kullo 15
424 Carolina Oja Maerobic Tantsustuudio 15
nr Esitaja(d) Tantsustuudio
SHOW_duo
noored II – 10 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
464 Victoria Ossipova ja Laureen Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 24
461 Gerly Pärn ja Janne-Liis Otti Tallinna Huvikeskus Kullo 2.-3. 19,5
468 Miriam Plaamus ja Evelyn Unt Tallinna Huvikeskus Kullo 2.-3. 19,5
465 Kirke Vöörmann ja Triin Joon CAROLINA TANTSUSTUUDIO 4.-5. 17
469 Steffi Eensalu ja Linnea Jerkku CAROLINA TANTSUSTUUDIO 4.-5. 17
462 Liisi Truu ja Hanna Tamm Tallinna Huvikeskus Kullo 6.-7. 16,5
470 Anette-Laura Porrmann ja Evaliis Läll Tallinna Huvikeskus Kullo 6.-7. 16,5
463 Anabel Marie Raide ja Maria Heleen Tõniste DanceLife Tantsustuudio 16
466 Laura Loornurm ja Laule Sinisaar V.A.T Stuudio 14
483 Grete Anete Karpov ja Kerli Põhjala Shaté Tantsukool 14
467 Helis Mosona ja Ingela-Riine Lehtla V.A.T Stuudio 13,5
noored I – 7 osalejat
471 Rebeca Kriisa ja Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 28
477 Anna-Liisa Ohaka ja Emilie Niilo Rapla Tantsustuudio 2 21
474 Isabella Pritsu ja Annabel Agasild Eesti Tantsuagentuur 3 19
473 Arabel Riigor ja Mariel Maiste V.A.T Stuudio 4 18
472 Hanna-Liisa Õispuu ja Anabel Paju Rapla Tantsustuudio 5 17
lapsed – 5 osalejat
480 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 20
478 Anni Kukk ja Teele Leppmaa CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2 18
482 Mirtel Padar ja Marleen Ollissaar Shaté Tantsukool 3 16,5
479 Gerli Ogga ja Janete Tiits Rapla Tantsustuudio 4 15
481 Greetelis Eirand ja Pia Sofia Tatter CAROLINA TANTSUSTUUDIO 5 14
nr Esitaja(d) Tantsustuudio
LYRICAL JAZZ_soolo
täiskasvanud – 9 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
505 Alexandra Katariin Org Danza Tantsukool 1 27
501 Viktoria Tšumak Tantsustuudio Star Dance 2 25 Rohkem kõrgeid punkte
503 Maris Ootsing Shaté Tantsukool 3 25
508 Anumai Raska Tantspiratsioon 4 23
504 Keithy Kuuspu Tantspiratsioon 5 20
509 Brigitte Karelsohn Error Tantsukool 6 19
502 Grit Tarvis MTÜ Free Flow Studio 18
506 Olga Lans Tantsustuudio Star Dance 18
507 Karina Kiris RightWay Studio Tallinn 17
noored II – 56 osalejat
545 Marily Pern Danza Tantsukool 1 30
530 Karoliina Kruusimäe Danza Tantsukool 2 27
529 Lauren-Ly Valge Danza Tantsukool 3 24 Rohkem kõrgeid punkte
526 Hanna Paluoja Shaté Tantsukool 4 24
544 Jekaterina Bõtškova Danza Tantsukool 5 22,5
561 Mark Monak Tantsukool WAF 6 16,5
512 Marta Saar Tallinna Huvikeskus Kullo 15
noored I – 60 osalejat
578 Lisandra Leemets Shaté Tantsukool 1 28,5
616 Aleksandra Kantola CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2 26
577 Kristiina Popovitš Tantsustuudio Star Dance 3 24
576 Liis Marii Koot Danza Tantsukool 4.-5 23,5
593 Matilda Kaare CAROLINA TANTSUSTUUDIO 4.-5 23,5
595 Elisabeth Ilves Shaté Tantsukool 6 21,5
580 Nataly Ivanov Shaté Tantsukool 21
lapsed – 31 osalejat
639 Adele Ehasalu CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 27,5
626 Gerli Ogga Rapla Tantsustuudio 2 27
649 Liselle Kirsipuu Shaté Tantsukool 3 23,5
642 Lauren Etverk Stuudio dotE 4.-5. 21,5
656 Krislin Paalits Shaté Tantsukool 4.-5. 21,5
643 Lisandra Melikov CAROLINA TANTSUSTUUDIO 6 20,5
652 Melanie Sulp Shaté Tantsukool 19,5
628 Saara Oras Stuudio dotE 17
631 Evaliisa Lipp Eesti Andekate Laste Liit 16
nr Esitaja(d) Kava Tantsustuudio
JAZZ PERFORMANCE_soolo
Lyrical noored II + täiskasvanud – 20 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
708 Stella Starkopf The Little Things Shaté Tantsukool 1 28
710 Julia Arabkina Wings Tantsustuudio Star Dance 2 26,5
720 Anstasija Bõtškova Never fading memories Danza Tantsukool 3 26
705 Reene Teder Between Two Worlds MTÜ Free Flow Studio 4 25
711 Hanna Brita Kähari The Burden Danza Tantsukool 5.-6. 23
713 Lisabet Loigu The Dream of a butterfly Shaté Tantsukool 5.-6. 23
702 Helena Plans Taevas ootab VK Diiva 21,5
707 Lisa Jennyfer Benita Beautiful Chaos MTÜ Free Flow Studio 21,5
719 Markus Niilus Avastamata maailm Shaté Tantsukool 21
712 Karina Kiris Open Hands RightWay Studio Tallinn 20
716 Grete Mürk Game of survival Danza Tantsukool 20
706 Laura Kartavina Million Eyes Tantsustuudio Star Dance 19,5
704 Liis-Aleksandra Boisen Inglilaul VK Diiva 18,5
703 Maria Zikas Catching Dreams Tantsustuudio Star Dance 17
718 Hannah Heinaste Raudselt langev CAROLINA TANTSUSTUUDIO 17
715 Darja Osinina Wanderer Tantsustuudio Star Dance 16,5
701 Maarja-Liis Uri Miracles do happen Shaté Tantsukool 16
709 Jane Pärn Rise Up Rapla Tantsustuudio 15
717 Pauline Ööpik Igaviku klaveripala Shaté Tantsukool 15
Character noored II – 5 osalejat
721 Hanna Paluoja The power of madness Shaté Tantsukool 1 26
722 Katarina Grete Kuum Fever Danza Tantsukool 2 26 Rohkem kõrgeid punkte
723 Elina Orlova 112 Tantsustuudio Star Dance 3 19
725 Carolyn Vool Rewind Eesti Tantsuagentuur 4 18
Lyrical noored I – 23 osalejat
739 Lisandra Leemets Small boat on the ocean Shaté Tantsukool 1 28
748 Aleksandra Kantola Just take a time CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2 27
747 Anna-Maria Tšižik Memories MTÜ Tantsuteater Polly 3 24
735 Nataly Ivanov Mälestuste embuses Shaté Tantsukool 4 22
727 Lisete Lõokene In my dreams Shaté Tantsukool 5.-8. 21
733 Epp Oidsalu Ma näen Eesti Tantsuagentuur 5.-8. 21
736 Annabel Agasild Ütle midagi Eesti Tantsuagentuur 5.-8. 21
743 Kadi Krikmann Let me tell you about my dream Shaté Tantsukool 5.-8. 21
738 Karoli Arujõe Dream It Possible Shaté Tantsukool 20
741 Hanna Vahtra Dirigendi etüüd Shaté Tantsukool 20
726 Liisa Matilda Palgi Võim Error Tantsukool 19
737 Karina Barbajanova Proud Tantsustuudio Star Dance 19
740 Liisi Karolin Kolk Jääprintsess Stuudio dotE 19
731 Janelle Taimre Kuskil taevas.. Tantsuklubi KOIT 17
730 Ly Lindepuu  Joostes huntidega Maerobic Tantsustuudio 16
732 Isabella Pritsu Flashlight Eesti Tantsuagentuur 16
746 Karolina Barbara Viks Kõik lahkuvad kunagi pesas. Tantsuklubi KOIT 16
734 Marie Hellermann Ootan Sind Stuudio dotE 15
745 Christelle Keller Running from myself Shaté Tantsukool 15
728 Anna-Liisa Ohaka Mõtted… Rapla Tantsustuudio 14
729 Jane Tiits Kõrguste poole püüdlemas Rapla Tantsustuudio 14
742 Annabel Taaber Rohkem kui supervõimeid VK Diiva 14
744 Laurelin Palumägi Paint it Black Error Tantsukool 10
Character noored I – 9 osalejat
755 Kristiina Popovitš Magic Tricks Tantsustuudio Star Dance 1 29
756 Kamilla Dolgikh Magical Cinema World MTÜ Tantsuteater Polly 2 27
750 Liis Marii Koot Roxy Danza Tantsukool 3 26
749 Elisabeth Ilves Elastiknaine Shaté Tantsukool 4 24
757 Marie-Liset Tauts Maša Shaté Tantsukool 5 23
752 Helena Tammsaar Ajaga võidu Eesti Tantsuagentuur 6 20
751 Carmen Männigo  Give me all your love Maerobic Tantsustuudio 17
754 Susanna Sarapuu Inspiratsioon Tantsuklubi KOIT 15
Lyrical lapsed – 12 osalejat
762 Liselle Kirsipuu Neverland Shaté Tantsukool 1 27
759 Anne-Maria Veski Sounds of music MTÜ Tantsuteater Polly 2 26
766 Anee Afanasjev Shine like a DIAMOND Tantsutiim MP-Dance 3 21 Rohkem kõrgeid punkte
769 Lauren Etverk Pimedusest valgusesse Stuudio dotE 4 21
761 Rebeka Jaadla Lend.. Tantsuklubi KOIT 5.-6. 20
768 Keidi Mariin Tomson Unistuste järel Tantsutiim MP-Dance 5.-6. 20
765 Kristiine-Marii Tuuga Kadi Võimlejad MTÜ 14
763 Bia Aller Kadi Võimlejad MTÜ 12
760 Stine Agnette Tüvist Tantsin päikesetõusust koiduni We Dance Tantsustuudio 11
764 Anni Lavrits Imeõrn We Dance Tantsustuudio 10
758 Lisete Pärtel Vastupidavus viib sihile We Dance Tantsustuudio 8
767 Miia Luiga Lumekuninganna Agneta Tantsukool
Character lapsed – 12 osalejat
777 Jekaterina Kutepova Ah, Pariis! MTÜ Tantsuteater Polly 1 29
779 Adele Ehasalu Don’t Stop Me Now CAROLINA TANTSUSTUUDIO 2 28
781 Angelica Bolhovitina Princess Poppy MTÜ Tantsuteater Polly 3 27
772 Arina Markelova Karlsson MTÜ Tantsuteater Polly 4 26
773 Krislin Paalits Lõvikutsika unistus Shaté Tantsukool 5.-6. 23
780 Melanie Sulp Unicorn Magic Shaté Tantsukool 5.-6. 23
771 Lisandra Melikov Kaunitar ja koletis CAROLINA TANTSUSTUUDIO 20
774 Ketlin Papp Pipi imetrikid Shaté Tantsukool 20
776 Gerli Ogga Sügaval ookeani põhjas Rapla Tantsustuudio 20
775 Heidi Murel Crazy Hairdresser CAROLINA TANTSUSTUUDIO 18
778 Anette Post Mäng Tantsuklubi KOIT 17
nr Esitaja(d) Kava Tantsustuudio
JAZZ PERFORMANCE_duo
Lyrical täiskasvanud – 3 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
783 Gertrud Kuusmaa ja Markus Monak I hope you won’t fear to fall 1 28
784 Karina Kirs ja Keily Sengbusch Choose people who choose you MTÜ Free Flow Studio 2 22
Lyrical+character noored II – 13 osalejat
795 Laura Kartavina ja Ekaterina Sviridovich My Guardian Angel Tantsustuudio Star Dance 1 25
797 Ellen-Maria Makus ja Lauren-Ly Valge Girls before guys Danza Tantsukool 2 23
796 Julia Arabkina ja Maria Zikas Slow Me Down Tantsustuudio Star Dance 3 21,5 Rohkem kõrgeid punkte
785 Marta Saar ja Anna Maria Teras Kaardiväelaste marss Tallinna Huvikeskus Kullo 4 21,5
787 Sabina Liselle Zahharov ja Liisa Katariina Tuisk Crave You Eesti Tantsuagentuur 5.-6. 21
788 Helena Plans ja Liis-Aleksandra Boisen Kes ei tahaks olla kass!? VK Diiva 5.-6. 21
792 Grete Elanor Palgi ja Michelle Lukken Õudusunenägu Error Tantsukool 20
791 Kirke Vöörmann ja Chrete Keit Dikker The keeper CAROLINA TANTSUSTUUDIO 19,5
789 Gertrud Vesinurm ja Natali Agu Kadi Võimlejad MTÜ 18,5
793 Trine Puolokkainen ja Marianne Lindpere The Journey MTÜ Free Flow Studio 18
786 Sofija Popova ja Kristiina Popovitš Fire Ritual Tantsustuudio Star Dance 14
790 Age Jürgenson, Jane Pärn ja Geidi Saidla What about us? Rapla Tantsustuudio 14
Lyrical noored I – 8 osalejat
805 Matilda Kaare ja Aleksandra Kantola Like this CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 27
804 Aleksandra Polokainen ja Katrin Kõuts Twisted Souls MTÜ Free Flow Studio 2 23
798 Lisete Lõokene ja Laura Brita Einpaul Duell Sigatüükas Shaté Tantsukool 3 22
801 Oona Norkko ja Tiina Talisoo Vaiansee Eesti Tantsuagentuur 4 19
802 Laura-Liisa Otsmaa ja Kirke Reimann Toy Box Wonderland Error Tantsukool 5 18
800 Lilii Lill ja Helena Laur Pidu köögis Error Tantsukool 6 16
799 Laura Maria Möll ja Lisette Nikolajev Just Go With The Flow Eesti Tantsuagentuur 12
803 Keiti Tasane ja Brenda Toome Sõpruse keerdkäigud We Dance Tantsustuudio 11
Character noored I  – 7 osalejat
811 Lauren Kairiin Põldoja ja Sofia Kirillova Sõpruse jõud MTÜ Tantsuteater Polly 1 29
810 Nadežda Ivanova ja Jekaterina Nelidova Sõprus esimesest silmapilgust MTÜ Tantsuteater Polly 2 28
807 Evaliis Läll ja Evelyn Unt Peegli Mina Tallinna Huvikeskus Kullo 3.-4. 24
808 Nataly Ivanov ja Laura Puistaja All that Glam! Shaté Tantsukool 3.-4. 24
809 Ly Lindepuu ja Liselle Riiner Tantsides tulevikku Maerobic Tantsustuudio 5 18
806 Eliise Tiisler ja Ando Temmo Torm Kehaline kasvatus Tantsutrupp MODUS 6 17
812 Linda Soosaar, Adele Öövel ja  Marieta ŽORŽOLIANI Basseini ääres VK Diiva 7 15
Lyrical+character lapsed – 7 osalejat
814 Angelica Bolhovitina ja Jekaterina Kutepova Raha paneb rattad käima MTÜ Tantsuteater Polly 1 29
816 Meribel Kötsi ja Merlyn Mosin Black or White Shaté Tantsukool 2 25 Rohkem kõrgeid punkte
813 Katrina Kard ja Elizaveta Barabanova Hirmus unenägu MTÜ Tantsuteater Polly 3 25
818 Lisandra Melikov ja Susanna Liplik Nagu kaks tilka vett CAROLINA TANTSUSTUUDIO 4 20
817 Amia Vagur ja Adriana Tihovski Minionide salaplaan Shaté Tantsukool 5 19
815 Rebecca Veimann ja Anette-Marii Jõearu Inetu pardipoeg Võimlemis- ja tantsuklubi Keeris 6 18
819 Keitlin Hanna Talvik ja Laura Elise Mae Liblikate tee Error Tantsukool 7 15
nr Esitaja(d) Kava Tantsustuudio
STREET PERFORMANCE_soolo
noored II – 4 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
902 Liisa Kangur Garfield is going on a diet Shaté Tantsukool 1 28
903 Markus Niilus Life can be colourful Shaté Tantsukool 2 23
714 Elina Väikene Let the right light be bright MTÜ Free Flow Studio 3 20
901 Carolyn Vool Kakao Talk Eesti Tantsuagentuur 4 18
904 Kerti Meresmaa When I Dance Rapla Tantsustuudio 5 16
noored I ja lapsed – 4 osalejat
908 Cristiana Bonita Piipuu Ghostbuster CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 25
905 Regina Uustalo Linnatänava peidetud võlu Danza Tantsukool 2 24
907 Nicol Safronova Mamacita Friends school 3 20
906 Anneli Hakmann Mis toimub teisel pool? We Dance Tantsustuudio 4 12
nr Esitaja(d) Kava Tantsustuudio
STREET PERFORMANCE_duo
noored II + täiskasvanud – 7 osalejat KOHT PUNKTID (max 30 p)
914 Eliza Vostrova  ja Erik Prigozev Intruder Friends school 1 23
909 Risto Narusk ja Elisabeth Põldma Pursuit SwaggaPonDem & Queen Elisabeth 2 22
912 Lidia Kleshina  ja Evelina Kulak Real Gyals Friends school 3 21
913 Nelli Gorjunova ja Sofia Nestertsuk Circus Friends school 4 20
911 Anette Merisalu ja Vanessa Faith Andresson Fight for the Spotlight Selver Tallinn Dance Team 5 18
915 Daria Stanevits  ja Dajana Tochonaja Party Girls Friends school 6 15
910 Anne-Mai Piir ja Eliise Ots  Drop the bass, man Maerobic Tantsustuudio 7 13
noored I – 4 osalejat
919 Karolina Brozdina  ja Diana Hollat Military Girls Friends school 1 23
916 Svetlana Aleksejeva  ja Nicol Safronova Underwater journey Friends school 2 22
917 Viktoria Malinen  ja Karina Galzova 21st century Friends school 3 20
918 Felisa Štšukin  ja Kristina Tsekmasova Agents Friends school 4 17
Rhythmic Dance small group lapsed KOHT PUNKTID (max 90 p)
952 Debby-Keira Sepp, Krethel Kiviselg, Saara Sofia Jürgens, Caroly Kopelmaa, Karmen Kartau, Jaanika Orasmäe, Rika Eeskivi ja Anee Afanasjev Tantsutiim MP-Dance 1 71
953 Emilia Kapp, Lotta Agafonov, Elisabeth Arro, Evelin Žaulite, Elis Desiree Tuhkanen, Hanna Eliise Tomson ja Marleen Mets Tantsutiim MP-Dance 2 62
Street formation all ages KOHT PUNKTID (max 90 p)
956 Rock Your Body Friends school 1 75,5
955 A Violent Noise Shaté Tantsukool 2 72
957 Magical Asia CAROLINA TANTSUSTUUDIO 3 68
Jazz small group lapsed + noored I KOHT PUNKTID (max 90 p)
960 Day and night CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 69,5
961 Värvid MTÜ Spordiklubi Nord 2 64
959 Taxi to Party Tantsustuudio Star Dance 3 59
958 Tingimusteta alati üheskoos Stuudio dotE 4 50
Jazz small group noored II KOHT PUNKTID (max 90 p)
965 Letting go Danza Tantsukool 1 90
964 I Was Here Kadi Võimlejad MTÜ 2 79
963 Just walk CAROLINA TANTSUSTUUDIO 3 77
962 Escape for love Meie Stuudio 4 62
Street Dance Show small group lapsed + noored I KOHT PUNKTID (max 120 p)
969 Järjekorras Meie Stuudio 1 91 Peakohtuniku punktid
972 Oscarite galal Meie Stuudio 2 91
954 Looney tunes CAROLINA TANTSUSTUUDIO 3 82
966 TEAM Tantsukool WAF 4 76
971 Süsteemi viga Tantspiratsioon 5 71,5
967 Inetu Pardipoeg Meie Stuudio 71
970 Hip-Hop Monsters Friends school 71
968 Protection of our territory Friends school 67
Street Dance Show small group noored II + täiskasvanud KOHT PUNKTID (max 120 p)
974 She CAROLINA TANTSUSTUUDIO 1 106
976 Super Womens Friends school 2 88,5
973 Bad Girls Friends school 3 86
977 Lühis Rapla Tantsustuudio 4 71
975 Serenaad vale akna taga Meie Stuudio 5 55